5 nejlepších interiérových vůní, jež provoní celý dům

Možná jste v době karantény začali přemýšlet nad tím, jak přestavět svůj byt, jaký nový nábytek si pořídit či co z něj musí bezpodmínečně pryč. Jestliže máte už i vytříděný šatník, naleštěná okna a pověšené letní závěsy, je na řadě vůně. Říká se, že ta nejlepší vychází z kuchyně, jenže ta netrvá věčně. Přicházíme proto s oblíbenými interiérovými vůněmi, které najdete i v domovech redaktorek ELLE.

dp

Interiérový parfém Baies by Diptyque

Navoňte touto nádhernou vůní klidně závěsy, auto, polštáře či koberce! Osvěžující kombinace růží a zelených lístků černého rybízu vám bude evokovat procházku anglickou zahranou. Interiérový parfém můžete použít samostatně nebo v kombinaci se svíčkou pro umocnění její vůně.

Prodává Ingredients store za 1300 Kč.

cara
ww

Svíčka Oudwood by Woodwick

Máte-li rádi atmosféru praskajícího krbu, vůni ambry a příjemný zvuk praskajícího dřeva, pak je tato svíčka právě pro vás! Provoní i větší prostory, a tak je vhodná i do chodeb či větších hal. Sójový vosk zaručuje dlouhou výdrž a speciální dřevěný knot praská jako opravdový krb. Vůni umocňuje kadidlo a vanilka.

Prodává Woodwick za 799 Kč.

cara
pp

Interiérová vůně Peony by K. Hall Design

Kdo by nemiloval pivoňky! Právě začíná jejich sezona, a i když je zrovna nebudete mít doma ve váze, jejich vůni si díky tomuto spreji budete moct užívat nepřetržitě. Éterické oleje provoní koupelny i obývací pokoje. Nezanechávají skvrny a jsou čistě veganské. Nečekaná návštěva? Stačí pár střiků do ovzduší a květinová vůně je přivítá hned mezi dveřmi.

Prodává Westwing Now za 999 Kč.

cara
jj

Luxusní vonné tyčinky Sweet Jasmin by Rituals

Vytvořte si doma vřelou a pohodovou atmosféru pomocí těchto nezapalovacích vonných tyčinek. Výdrž vůně je dokonce až 5 měsíců! Ovocné, čerstvé citrusových tóny přechází k elegantní květinové vůni s obsahem pivoňky a konvalinky. Santalové dřevo dodává vůni eleganci a teplo. Jednou vyzkoušíte a už nikdy nebudete chtít, aby váš domov voněl jinak.

Prodává Rituals za 1195 Kč.

cara
dd

Vonné destičky Rosa Rugosa by Frederic Malle

Rubber Incense je v podstatě high-tech verzí klasického levandulového pytlíčku. Je perfektní pro malé prostory jako šatny, skříně, zavazadla nebo automobily. Suchou vůni růží, inspirovanou létem na Long Islandu, uvolňuje po celé měsíce bez použití elektřiny a potřeby náhradní náplně. Navíc využívá patentované technologie, jež umožňuje vůni, aby zcela prostoupila stoprocentně recyklovatelnou plastovou gumu.

Prodává Ingredients store za 2100 Kč (3 ks).

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)