Dekor na červenec

Důležitá sdělení,
jako Miluji tě nebo Nemáme mléko, můžete svému drahému nechávat na lednici pomocí těchhle magnetů Fridge Magnets, Naoko, 450 Kč.

Mistři z USA
Za perlami moderního umění teď nemusíte jezdit až do New Yorku. Berlínské Staatliche Musem uspořádalo letos v prostorách Neue Nationalgalerie unikátní výstavu Das MoMA (Museum of Modern Art) in Berlin. Díky tomu jsou až do 19. září 2004 vůbec poprvé v Evropě k vidění takové mistrovské kousky, jako je tenhle obraz Drowning Girl od Roye Lichtensteina. Kromě děl dalších amerických umělců, například Jacksona Pollocka nebo Andyho Warhola, si můžete prohlédnout i jiné poklady známého newyorského muzea, zvláště ceněnou sbírku pozdních impresionistů. Když už se do Berlína vydáte, určitě si nenechte ujít ani doprovodný kulturní program nazvaný ,american season 2004‘. Na něm vás čeká skoro kompletní panoráma amerického umění 20. století od výtvarného přes literaturu, divadlo, film, design až po hudbu. Podobná gigantická přehlídka se na starém kontinentě ještě nekonala, a za výlet proto určitě stojí.

Seznamte se
„Dobrý designér je člověk se smyslem pro jednoduchost. A kromě toho musí být blázen do své práce,“ tvrdí třiatřicetiletý Scott Wilson. Tenhle návrhář (jedna z největších amerických nadějí ve svém oboru) kritéria splňuje. Profesionálně tvoří už víc než deset let a jeho objekty byly za tu dobu zařazeny do sbírek těch nejprestižnějších muzeí a galerií v USA. Teď můžete mít něco od Scotta Wilsona i vy, a to dokonce každý den u sebe. Pro firmu Nike totiž nedávno navrhl sportovní model hodinek Presto Digital Medium. Hodinky Presto Digital Medium pro značku Nike. Houpačka Houpací křeslo Purity Rocking Chair pro Forum Diffusion

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA