Instantní (Guilty) Pleasure: 8 psích profilů, které vám zlepší náladu

Dřív jsme se na podobný obsah dívali na youtube. Odkazy na videa s názvy „the funniest dogs try not to laugh“ kolovaly z jednoho pracovního mailu na druhý. O pár let později se slavní doggos přesunuli na Instagram, ale princip zůstává stejný. 
 

Za kulturou na Instagram: 8 inspirujících profilů, které sledovat

elle.cz

Nehledali jsme ani ty nejstylovější ani ty nejsledovanější. Jednoduše ty, kteří vám i pod rouškou vytvoří úsměv na tváři. Záměrně v seznamu nenajdete ani pejsky celebrit. Vybrali jsme psí influencery, kteří se vypracovali pěkně sami, na svém profilu makají, bartrují za granulky, dostávají lajky od tisíců lidí…a je jim to úplně jedno. Výběr je zcela subjektivní, ale určitě si každý najdete svého osobního canisterapeuta.

 

#1 SIMON | @simonsits

Napůl britský corgi, napůl korejský jindo, Simon se dostal do New Yorku díky organizaci Korean K9 Rescue a od té doby jeho hvězda strmě stoupá. Doporučujeme zoomies v highlightech profilu! 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

#2 Hugo a Huxley | @hugoandursula

Britská fotografka Ursula se specializuje na focení psů a doma má dva zlaté retrívry Huga a Huxleyho. Co víc dodat. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

#3 Mekler | @samoyedmelker

Samojed Melker je jak Heidi, děvčátko z hor – neustále s úsměvem a lehce vyplazeným jazykem (tzv. blep) mezi květy švédských polí a luk.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

#4 Walter | @waltergeoffreythefrenchie

Dvě slova: drama queen. Francouzský buldoček Walter Geoffrey dává svoji neustálou nespokojenost dost hlasitě najevo, takže opatrně se zvukem. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

#5 Strider | @strider.gsd

Panička německého ovčáka Stridera mu mluví z duše. Doslova. Díky titulkům víme, co se honí Striderovi hlavou a že nejde pro ostré slovo daleko.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

#6 Zelda | @zeldaboom

Vybrat jednu shibu z celého Instagramu byl nadlidský výkon. V těsném souboji vyhrála 7letá Zelda ze Seattlu, protože pro dobrou fotku si dá na hlavu i meloun. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

#7 Bob | @grumpygriffbob

Psí ekvivalent slavné Grumpy Cat. Griffonek Bob z Los Angeles se tváří pořád stejně, pandemie nepandemie. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

#8 Harlow & Sage | @harlowandsage

U focení Harlow, Sage, Indiany, Reese a Ezry bychom někdy chtěli být. A určitě nejsme jediní. Tuhle smečku sleduje už 1, 7 milionu followerů! 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

#9 Jess a Albus | @sarajessicaparek

Designéři Sára Matysová a Ihor Sabadosh zabodovali na letošním Designbloku. Na Instagramu pro změnu válí jejich adoptovaní pejsci Jess a Albus.

Zobrazit příspěvek na Instagramu