Instantní (Guilty) Pleasure: 8 psích profilů, které vám zlepší náladu

Dřív jsme se na podobný obsah dívali na youtube. Odkazy na videa s názvy „the funniest dogs try not to laugh“ kolovaly z jednoho pracovního mailu na druhý. O pár let později se slavní doggos přesunuli na Instagram, ale princip zůstává stejný. 
 

Nehledali jsme ani ty nejstylovější ani ty nejsledovanější. Jednoduše ty, kteří vám i pod rouškou vytvoří úsměv na tváři. Záměrně v seznamu nenajdete ani pejsky celebrit. Vybrali jsme psí influencery, kteří se vypracovali pěkně sami, na svém profilu makají, bartrují za granulky, dostávají lajky od tisíců lidí…a je jim to úplně jedno. Výběr je zcela subjektivní, ale určitě si každý najdete svého osobního canisterapeuta.

 

#1 SIMON | @simonsits

Napůl britský corgi, napůl korejský jindo, Simon se dostal do New Yorku díky organizaci Korean K9 Rescue a od té doby jeho hvězda strmě stoupá. Doporučujeme zoomies v highlightech profilu! 

 

 

#2 Hugo a Huxley | @hugoandursula

Britská fotografka Ursula se specializuje na focení psů a doma má dva zlaté retrívry Huga a Huxleyho. Co víc dodat. 

 

 

#3 Mekler | @samoyedmelker

Samojed Melker je jak Heidi, děvčátko z hor – neustále s úsměvem a lehce vyplazeným jazykem (tzv. blep) mezi květy švédských polí a luk.

 

 

#4 Walter | @waltergeoffreythefrenchie

Dvě slova: drama queen. Francouzský buldoček Walter Geoffrey dává svoji neustálou nespokojenost dost hlasitě najevo, takže opatrně se zvukem. 

 

 

#5 Strider | @strider.gsd

Panička německého ovčáka Stridera mu mluví z duše. Doslova. Díky titulkům víme, co se honí Striderovi hlavou a že nejde pro ostré slovo daleko.

 

 

#6 Zelda | @zeldaboom

Vybrat jednu shibu z celého Instagramu byl nadlidský výkon. V těsném souboji vyhrála 7letá Zelda ze Seattlu, protože pro dobrou fotku si dá na hlavu i meloun. 

 

 

#7 Bob | @grumpygriffbob

Psí ekvivalent slavné Grumpy Cat. Griffonek Bob z Los Angeles se tváří pořád stejně, pandemie nepandemie. 

 

 

#8 Harlow & Sage | @harlowandsage

U focení Harlow, Sage, Indiany, Reese a Ezry bychom někdy chtěli být. A určitě nejsme jediní. Tuhle smečku sleduje už 1, 7 milionu followerů! 

 

 

#9 Jess a Albus | @sarajessicaparek

Designéři Sára Matysová a Ihor Sabadosh zabodovali na letošním Designbloku. Na Instagramu pro změnu válí jejich adoptovaní pejsci Jess a Albus.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA