Známe nominace na prestižní ABOUT YOU Awards. Blýsknou se i Češi

Show to bude vskutku veliká. Zúčastní se jí více než 1500 hostů, mezi nimi influenceři, hvězdy TikToku i řada slavných celebrit. Na padesát nominovaných se pak utká v souboji o ceny v pěti kategoriích – motivace, zábava, styl, živá produkce a digitální tvorba. Slavní kreativci mohou získat také speciální ocenění „Idol roku“.

Zájemci z celé Evropy mají možnost své favority podpořit již od 16. května až do samotného startu udílení, tedy do 26. května. O výhercích bude navíc rozhodovat také mezinárodní odborná porota.

 

Cesta k úspěchu podle Chiary Ferragni: 5 tipů, jak budovat byznys

elle.cz

 

Hvězdy digitálního světa

Akce bude doprovázena širokou kampaní na sociálních sítích a bude rozšířena na všechny kanály – Instagram, TikTok, Twitch a YouTube. Fanoušci a sledující, kteří nebudou přítomni na místě, mohou předávání cen a jiné speciální momenty sledovat digitálně.

Seznam těch nejlepších kreativců digitálního světa sestavila mezinárodní porota sestávající hned z několika uznávaných odborníků na sociální média. A výsledkem jsou velmi zvučná jména. V kategorii „Styl“ nechybí například Sofia Coelho, Rocío Osorno či Nic Kaufmann. Pro Mirtu Miler alias Mimiermakeup či Adriana Vogta mohou fanoušci hlasovat v rámci kategorie „Zábava“. V ostatních skupinách patří mezi favority například Julie Bourges aka Douzefevrier, Leeroy Matata, Gregory Masouras, Suíssas či Nil Ojeda.

 

Khaby Lame: Tichý milionář z TikToku

elle.cz

 

Výhru si mohou odnést i Češi

Předávání cen bude mít dokonce i českou stopu. Mezi nominované se totiž zařadili hned dva naši zástupci. V kategorii „Digitální tvorba“ o ocenění zabojuje pohybový grafický designer Jan Sládečko a v kategorii „Motivace“ zase ilustrátor a tanečník Kristián Mensa aka Mr. Kriss. Jestli si prestižní cenu odnese i některý z nich, se dozvíme již tento čtvrtek. A protože redakce ELLE bude přímo na místě, můžete se těšit na ty nejčerstvější informace. Nejen z pódia, ale i ze zákulisí.