Kdo bude nová Gossip Girl? Známe obsazení seriálu

Oblíbená televizní série o dospívajících na Manhattanu se oficiálně vrací. Vedení televize HBO oficiálně potvrdilo, že se můžeme těšit na deset epizod pokračování Super drbny. Přístupná bude na nové platformě HBO Max, která startuje v květnu. Kromě již dříve oznámeného obsazení (čtěte zde) se připojí i nové tváře. Není na čase si je představit?

Emily Alyn Lind

Sedmnáctiletá blonďatá kráska se narodila do filmařské rodiny. Její matkou je americká herečka Barbara Alyn Woods, známá například z populárního seriálu One Tree Hill a otcem je filmový producent John Lind. V loňském roce se představila ve filmu Doktor Spánek od Stephena Kinga, ale znát ji můžete i ze seriálu Code Black. V nové sérii Gossip Girl ztvární postavu Audrey, která je delší dobu ve vážném vztahu, ale přemýšlí, kam se posunout dál.

cara

Whitney Peak

Americká herečka afrického původu se již v sedmnácti letech může pyšnit hereckými rolemi ve filmu Molly’s Game nebo v seriálu The Chilling Adventures of Sabrina. Až do svých deseti let žila s rodinou v Ugandě a poté se přestěhovala do Vancouveru, odkud se v příštích měsících přemístí rovnou na Upper East Side.

cara

Eli Brown

O tom, zda dvacetiletý herec (známý především ze seriálu Prolhané krásky) ztvární charakter podobný Danovi nebo Chuckovi, můžeme jen spekulovat. O tom, zda je zahraje podobně přitažlivě, už tolik nepochybujeme. Že by nová oblíbená postava?

cara

V menších rolích se dále představí Tavi Gevinson (filmy Enough Said, Person to Person), Thomas Doherty (High Fidelity) nebo Adam Chanler-Berat (Broadway’s Next to Normal) a Zion Moreno (Claws).

cara

Co bude se starou Serenou, Blair a Chuckem?

Nové postavy budou na Serenu, Blair, Chucka a Dana pouze odkazovat. Tvůrci prozradili, že se na celou sérii dívají z jiného úhlu, ať diváci žádné přímé pokračování děje nečekají. „Byl bych rád, kdyby se původní obsazení vrátilo,“ řekl však producent Joshua Safran před nedávnem v jednom rozhovoru. Kristen Bell zůstává. „Byla, je a vždy bude hlasem Gossip Girl,“ uvedli producenti v prohlášení. S herci jako je Ed Westwick, Blake Lively nebo Taylor Momsen to už bude horší. Všichni se k účasti v seriálu vyjadřují slovy, že pro ně Gossip Girl zůstává životní zkušeností, za kterou jsou vděční, ale i vzhledem ke své aktuální herecké vytíženosti nyní pokračovat nebudou.

cara + magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA