Zde je vše, co víme o třetí sérii The White Lotus

Bílý lotos se vrací

Seriál The White Lotus se od svého debutu v roce 2021 těší velké oblibě kritiků i diváků a dohromady si vysloužil 43 nominací na cenu Emmy. Nyní všichni netrpělivě čekáme na třetí sérii, jejíž příprava byla během hollywoodské stávky scenáristů pozastavena. Jakmile stávka skončila, tvůrci seriálu se honem vrátili zpět do práce a momentálně dokončují casting třetí série. Natáčení by mělo začít už v únoru a datum premiéry bylo posunuto na rok 2025. V první sérii jsme sledovali hosty resortu na Havaji a v druhé sérii na Sicílii. Tentokrát producent Mike White upřel zrak na nový kontinent a vypadá to, že se můžeme těšit na scenérie thajských ostrovů Koh Samui, Phuketu a hlavního města Bangkoku.

Bridgerton je zpět: Zde je vše, co víme o třetí sérii

elle.cz

Jaké bude obsazení?

Herecký ansámbl se již tradičně obmění po vzoru předchozích sérií, kde jedinou výjimku představovala postava Tanyi ztvárněná skvělou Jennifer Coolidge. Ta se na našich obrazovkách objevila v obou řadách, nicméně po osudu její postavy ve finále 2. série se zdá, že možnost jejího návratu je omezena na případné flashbacky. Jedno je však jasné, nebude to The White Lotus bez její přítomnosti. I tentokrát se v nadcházející sezóně objeví známá tvář, konkrétně spa manažerka Belinda Lindsey z první sezóny, kterou si opět zahraje Natasha Rothwell. K ní se připojí Carrie Coon (The Gilded Age), Parker Posey (The Staircase), Jason Isaacs (Mrs. Harris Goes to Paris), Leslie Bibb (Jupiter's Legacy), Dom Hetrakul (The Outrage), Michelle Monaghan (Mission: Impossible — Fallout), Miloš Biković (Serf), Christian Friedel (Zone of Interest), Lek Patravadi (In Family We Trust) a Shalini Peiris (The Ark). Rothwell řekla magazínu Vanity Fair, že je po přečtení scénáře ze třetí série nadšená. „Minimálně pětkrát jsem nahlas zalapala po dechu, a to jsem je četla jen já,“ řekla. „Scénář je důkazem Mikovy zručnosti a schopnosti vyprávět ty nejchytřejší a nejzábavnější příběhy.

ELLE Movie List: Ty nejlepší filmové a seriálové novinky na leden

elle.cz

Rosamund Pike ani Harry Styles zřejmě nedorazí

Chvíli kolovaly zvěsti, že se dočkáme dalšího hereckého výstupu Harryho Stylese, nicméně k velkému zklamání věrných fanoušků jeho tým tyto spekulace rychle utnul. Přesto se lidé neponaučili a nadále se dohadují o přítomnosti některých velkých hollywoodských jmen v nadcházející sérii. Virálním se stal nedávno tweet, který oznámil obsazení naší milované Rosamund Pike, a ačkoliv několik srdcí v tu chvíli poskočilo, bohužel šlo o pouhou manifestaci.

Jaká bude zápletka třetí série seriálu?

Vzhledem k tomu, že jde o antologickou sérii, můžeme očekávat zbrusu nové dějové linky. A zatímco detaily zápletky jsou drženy přísně pod pokličkou, Mike White naznačil potenciální témata nadcházející sezóny. „První sezóna tak trochu zdůrazňovala peníze, druhá sezóna se věnovala sexu a myslím, že třetí sezóna bude satirickým a vtipným pohledem na smrt, východní náboženství a spiritualitu. Mám pocit, že by to mohla být bohatá tapiseriepro natáčení další řady Bílého lotosu,“ uvedl v bonusovém pořadu Unpacking, který doprovázel finále druhé série na HBO Max. V dalším rozhovoru naznačil, že se zaměří na kontrast mezi východními a západními náboženstvími a na setkání západních lidí s východní kulturou. V rozhovoru pro Entertainment Weekly zněl tvůrce seriálu ze třetí řady více než nadšeně: „Bude to supervelký White Lotus. Bude delší, velkolepější a šílenější.

5 seriálů, které musíte okamžitě vidět

elle.cz

Zdroj: ELLE.com, Variety, People Magazine, Deadline