Vše, co potřebujete vědět o nové sérii Gossip Girl

Tak dlouho jsme čekali na další seriál plný módy, intrik, luxusu i komplikovaných vztahů, až jsme se konečně dočkali pokračování jednoho starého a dnes již téměř kultovního. Super drbny. Naše očekávání nová série splní, pokud bude alespoň z poloviny tak dobrá, jako těch šest předcházejících. A pokud tam bude Chuck Bass.

Zpříjemněte si konec léta tím, že si s kamarádkami dáte maraton všech dílů Gossip girl! Dobře, trvalo by vám to přes 80 hodin, ale i tak je dobré oprášit své znalosti ze světa Manhattanské elity, nemyslíte? Kromě dávky módní inspirace se vám v hlavě začnou tvořit i otázky a obavy nad možným obsazením nové série. Bude vůbec pokračování stejně úspěšné? A kdy to budeme moci posoudit? Super drbna nám už poslala pár tipů, a my se o ně s vámi rádi podělíme.

 

 • 7. série Gossip girl bude uvedena na jaře příštího roku na nové platformě HBO Max

 

 • Jedná se o tzv. reboot, což znamená přepis děje původního. Můžeme se tak těšit na stejné prostředí, ale jiné postavy i děj.

 

 • Na pokračování Super drbny se budou podílet stejní producenti Josh Schwartz a Stephanie Savage a dokonce jeden z původních scénáristů Joshua Safran. Takže nezoufejte, o kvalitu je postaráno.

 

 • Potvrzených a natočených je deset epizod, které budou trvat přibližně hodinu. Tvůrci však nevyloučili, že pokud bude seriál úspěšný, bude další pokračování.
Gossip Girl
Info ikona

   

  • Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford i Ed Westwick byli tvůrci k pokračování osloveni, jejich nabité natáčecí dny, ale mluví jasně. Nedělejme si tak plané naděje. „Oslovili jsme všechny, pokud by někdo z nich potvrdil, budeme jedině rádi. Ale závislé na nich to nebude,“ vysvětlil Schwartz.

   

  • Má malý Henry Bass bratříčka? A jak se daří manželství Sereny a Dana? Na tyto otázky bude muset odpovědět pouze vaše fantazie, protože v seriálu jim prostor zřejmě dán nebude. „Nejsme tak staří, abychom točili seriál o dětech hlavních postav,“ zmínili tvůrci.

   

  • Děj seriálu bude více soustředěný na komunikační způsoby dnešních teenegerů. Očekávejme tedy místo e-mailů a smsek Facebook, Twitter a Instagram.

   

  • Potvrzený však zatím není ani hlas Kristen Bell. Dobře, teď je čas truchlit.
  Gossip Girl
  Info ikona

  Tištěný magazín

  Elle cover
  REKLAMA