Co se nosí ve Varech

Ponožky, sandály, ledvinka... Občas toho na mě bylo opravdu moc. V kombinaci s velmi excentrickým make-upem Rusek na kolonádě, drahými šaty, těžkými parfémy a absencí vkusu jsem prostě musela volat o pomoc.

Překvapily mě i zdejší mladistvé dívky. Přestože dostaly občanku asi tak před týdnem, svůj outfit koncipovaly jako lákadlo na bohaté synky z Prahy. Ve stanu Kapitána Morgana se to jen hemžilo poupaty v šatičkách těsně pod půlky s drinkem v levé ruce a nejkřiklavější vuittonkou (určenou pro věkovou kategorii 40+) v pravé.

O houfu peroxidových blondýn bych mohla vyprávět donekonečna. Jejich poznávacím znamením byly třpytky, výrazné potisky korunované nepřehlédnutelnými logy.

Nezklamala mě jen módní ikona Elle Aňa Geislerová, která tu střídá večerní róby a odpolední šaty s tureckými kalhotami, bílou košilí, converskami a kloboukem, anebo Zuzana Stivínová, která do Varů přijela neskutečně štíhlá, stylová a jako vždy se zářívě rudými rty. Špičaté boty pražských podnikatelů tu vybalancovávají Marek Eben, Jiří Bartoška nebo Vojta Dyk, seč jim síly stačí.