Dnes v televizi: Ostrov

Kdesi v nedaleké budoucnosti žijí ve střeženém podzemním bunkru Lincoln 6-Echo a Jordan 2-Delta,dva mladí lidé, kteří spolu s dalšími přežili atomovou katastrofu. Dny v institutu se jeden druhému podobají jako vejce vejci. Všichni žijí jen pro moment, kdy se z obyvatel losuje šťastlivec, který může dožít na vysněném Ostrově – jediném místě na planetě, kde se dá dýchat čerstvý vzduch a oceán se třpytí jako akvamarín na slunci.

Hrdinové v podání Scarlett a Ewana brzy zjistí, že se stali oběťmi úkladného podvodu, Ostrov ani kontaminace neexistují a všichni obyvatelé bunkru jsou pouhými klony skutečných lidí. Ti si v podzemním institutu nechávají pěstovat náhradní těla pro případ, že by se v jejich vlastním něco opotřebovalo. Dvojice se proto vydává na povrch najít své ‚originály‘, aby osvobodili sebe i své druhy a zachránili je před nevyhnutelnou cestou na ‚Ostrov‘…

Strhující sci-fi od mistra akce Michaela Baye překypuje vizuálními efekty a vtipnými průpovídkami, jež se řinou z úst hlavních hrdinů i skvělého Stevea Buscemiho ve vedlejší roli.

Televize Prima vás na Ostrov zaveze dnes v osm hodin večer.

EBC promo