Zajděte do kina na: Hezké vstávání

Na příjemnou komedii režiséra Rogera Michella (Notting Hill) se vyplatí si přivstat. To samé se však nedá říct o pořadu Rozbřesk, ranní show, jejíž skomírající sledovanost se řeší v úvodu filmu. Jeho ústřední hrdinkou je nově přijatá producentka Becky (energií sálající Rachel McAdams), kterou vedení fiktivní stanice pověří vzkříšením peoplemetrů.

Výherní kód B2RT - zadejte zde a vyhrajte vstupenky na koncert Dana Bárty a Dary Rolins.

Ambiciózní novicka, pro niž se přesčasy brzy stanou časy zcela běžnými, přijde s nápadem posadit k moderátorskému stolku někdejší televizní legendu Mikea Pomeroye (Harrison Ford). Tvrdohlavému veteránovi, který na spolupráci kývne jen proto, že musí, sekunduje dosavadní moderátorka Coleen (Diane Keaton). Mezi nevypočitatelným Mikem a bývalou královnou krásy od začátku vládne válečný stav a éterem létají slovní střely s ničivým účinkem. Koláč sledovanosti však začíná pomalu získávat na chuti…

O scénář filmu se postarala Aline Brosh McKenna, která se v minulosti podepsala pod hit Ďábel nosí Pradu, producentskou ruku přiložil J. J. Abrams, tvůrce Star Treku či Ztracených. Dohromady složili sympatickou komedii s výtečně načasovanými gagy a nevtíravou romantickou linkou vedenou mezi Rachel McAdams a Patrickem Wilsonem.

EBC promo