Pořádná dávka hormonu štěstí: Zasmějte se u nových netflixových hitů

Big Mouth 

Pokud chcete zhlédnout seriál, který vám konečně nabídne něco zcela nového, Big Mouth je ideální volbou. Americká animovaná show o dětech, u kterých postupně začíná puberta, nabízí neotřelou podívanou plnou vtipných hormonálních monster. Ta se stanou průvodci hlavních hrdinů během jejich cesty za dospělostí. Pokud vás baví sexuální vtipy i ostřejší mluva, záchvaty smíchu vás s Big Mouth neminou. Zkoukněte pět sérií této show a zjistěte, jaké úspěchy i trable zažívají Nick, Andrew, Jessi, Missy a další čerství adolescenti z newyorského předměstí.

Zpátky do práce 

Vtipné, smutné, divoké i erotické scény. To všechno nabízí kanadský seriál Zpátky do práce. Ten pojednává o matkách, které se po mateřské dovolené vracejí do práce a řeší jeden průšvih za druhým. Pokud máte v oblibě seriály, které nabízí čirou realitu plnou radostí i strastí, tato show vás nezklame. Na své si přijdou hlavně maminky, jenž prožívají podobné či zcela stejné rodinné a partnerské patálie. Pokud však rodinu nemáte, nevadí – tento seriál nabízí i zajímavý vhled do různých pracovních odvětví i ukázky mnohých úskalí přátelství.

Po životě
Info ikona

Po životě 

Jestli toužíte po seriálu, který nabízí typický britský humor, Po životě se může stát vaší oblíbenou show. Seriál však nepřekypuje jen suchými a údernými vtipy, ale také smutnými scénami. Ty jsou nedílnou součástí příběhu o Tonym (Ricky Gervais), kterému se nedaří smířit se smrtí své ženy Lisy. Po životě může zabodovat u milovníků sarkasmu, netypických komediálních seriálů a příběhů s pořádnou porcí cynismu. Tato show o ovdovělém Tonym, ve které se skáče od vtipu k tragédii, nabízí již tři kritiky odlišně přijímané série.

Včela na mušce

Nostalgie a bláznivý britský humor. To se již neodmyslitelně pojí k tvorbě i osobě komediálního herce Rowana Atkinsona. Ten se díky Netflixu po třech letech vrátil na obrazovky se seriálem Včela na mušce. Příběh pojednává o roztržitém otci Trevorovi, který se v cizím luxusním sídle snaží zneškodnit zákeřnou včelu. Trevor se během své mise dopouští vtipných nehod a postupně tak likviduje nemovitost, kterou měl hlídat. A vlastně i sám sebe. Sitcom si mohou oblíbit fanoušci Atkinsona, ale i diváci milující směšné a někdy až neuvěřitelné komediální situace.

Včela na mušce
Info ikona

Zdroje: ČSFD, Netflix