Pořádná dávka hormonu štěstí: Zasmějte se u nových netflixových hitů

Big Mouth 

Pokud chcete zhlédnout seriál, který vám konečně nabídne něco zcela nového, Big Mouth je ideální volbou. Americká animovaná show o dětech, u kterých postupně začíná puberta, nabízí neotřelou podívanou plnou vtipných hormonálních monster. Ta se stanou průvodci hlavních hrdinů během jejich cesty za dospělostí. Pokud vás baví sexuální vtipy i ostřejší mluva, záchvaty smíchu vás s Big Mouth neminou. Zkoukněte pět sérií této show a zjistěte, jaké úspěchy i trable zažívají Nick, Andrew, Jessi, Missy a další čerství adolescenti z newyorského předměstí.

Zpátky do práce 

Vtipné, smutné, divoké i erotické scény. To všechno nabízí kanadský seriál Zpátky do práce. Ten pojednává o matkách, které se po mateřské dovolené vracejí do práce a řeší jeden průšvih za druhým. Pokud máte v oblibě seriály, které nabízí čirou realitu plnou radostí i strastí, tato show vás nezklame. Na své si přijdou hlavně maminky, jenž prožívají podobné či zcela stejné rodinné a partnerské patálie. Pokud však rodinu nemáte, nevadí – tento seriál nabízí i zajímavý vhled do různých pracovních odvětví i ukázky mnohých úskalí přátelství.

Po životě

Po životě 

Jestli toužíte po seriálu, který nabízí typický britský humor, Po životě se může stát vaší oblíbenou show. Seriál však nepřekypuje jen suchými a údernými vtipy, ale také smutnými scénami. Ty jsou nedílnou součástí příběhu o Tonym (Ricky Gervais), kterému se nedaří smířit se smrtí své ženy Lisy. Po životě může zabodovat u milovníků sarkasmu, netypických komediálních seriálů a příběhů s pořádnou porcí cynismu. Tato show o ovdovělém Tonym, ve které se skáče od vtipu k tragédii, nabízí již tři kritiky odlišně přijímané série.

Včela na mušce

Nostalgie a bláznivý britský humor. To se již neodmyslitelně pojí k tvorbě i osobě komediálního herce Rowana Atkinsona. Ten se díky Netflixu po třech letech vrátil na obrazovky se seriálem Včela na mušce. Příběh pojednává o roztržitém otci Trevorovi, který se v cizím luxusním sídle snaží zneškodnit zákeřnou včelu. Trevor se během své mise dopouští vtipných nehod a postupně tak likviduje nemovitost, kterou měl hlídat. A vlastně i sám sebe. Sitcom si mohou oblíbit fanoušci Atkinsona, ale i diváci milující směšné a někdy až neuvěřitelné komediální situace.

Včela na mušce

Zdroje: ČSFD, Netflix