REKLAMA
REKLAMA

Elite Model Look 2020: Staňte se příští ikonou

Prostřednictvím Elite Model Look byly objevené mnohé známé tváře z titulních stran světových módních časopisů. Soutěž pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti, jako jsou např. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (světová vítězka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (světová vítězka Elite Model Look 2016) či Andrej Chamula (světový vítěz Elite Model Look 2019). Do seznamu se teď můžete zapsat také vy.

Jak se zapojit

Castingy se budou konat ve dnech od 5. září do 18. září v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorkou soutěže je topmodelka Denisa Dvořáková, která bude provázet všemi castingy. Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Sáša Jány k projektu říká: „Jsem potěšen z odezvy na každoroční kola našich castingů. Velmi si vážím důvěry mladé generace a jejich obrovského zájmu a účasti. Jako nejúspěšnější projekt hledání nových tváří v Čechách a na Slovensku se cítíme zavázáni k vybraným adeptům a tak i přistupujeme k managementu kariér finalistek a finalistů. Jsem hrdý na to, že na velký počet světových vítězek z našich zemí jsme navázali i vítězstvím Slováka Andreje Chamuly na světovém finále, které se konalo loni v Paříži.“

 

SEML2020
Info ikona

 

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu, časopis Elle pro dívky a Elle Man pro kluky. V rámci castingů bude probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look a dekorativní kosmetiky ARTDECO. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupci značky Rowenta na všech castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost s maximální péčí pro zachování jejich zdraví. Na některých castinzích bude možné se nechat učesat profesionální kadeřnicí. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích ve vybraných městech postarají profesionální vizážistky značky ARTDECO, od kterých se bude možno nechat nalíčit.

Ve většině měst předvedou modelky a modelové agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev pro rok 2020 - Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvěčnil známý fotograf Armin Morbach. Všichni zájemci, i z řad doprovodu či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf.

Do 14 dnů po skončení castingů budou kontaktováni všichni, kteří postoupí do semifinále, jenž se bude konat v říjnu v Praze. Vybrané dívky a mladí muži se v srpnu zúčastní finále, které se uskuteční na Pražském hradě. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na 37. ročník světového finále Elite Model Look. Díky struktuře soutěže se každá vítězka a vítěz národního finále účastní mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po mole a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem, na jehož konci porota sestavená ze známých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Finalisté získávají garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 850.000 EUR.

cara
Info ikona

Úvodní fotografie pochází z listopadového Elle 2018:
Foto: Andreas Ortner | Styling: Lenka Kermes | Modelky: Denisa Dvořáková a finalistky soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 | Asistentka stylistky: Markéta Dekánková | Asistent fotografa: Tomáš Mikule | Vlasy: Nina Krajčo, Petra Měchurová | Make-up: Hristina Georgievska, Lucie Janků | Produkce: Lenka Hegerová

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA