Motorola představuje nejelegantnější telefon na trhu Razr 5G

Inovace chytrého telefonu Motorola Razr 5G zásadně změní způsob interakce s telefonem jako takovým a světem kolem vás. V novém modelu se snoubí legendární DNA Motoroly Razr s rychlostí sítě 5G a díky dvěma plně funkčním displejům je Razr 5G důkazem, že když se spojí protiklady, stanou se velké věci. Revoluční flexibilní materiál umožňuje složit nádherný 6,2 palcový OLED displej na polovinu tak, aby se pohodlně vešel do dlaně, kapsy nebo té nejmenší kabelky, co si jen dokážete představit – i do té od Jacquemuse.

Když málo znamená moc

Interaktivní vnější displej umožňuje komunikovat i bez toho, abyste telefon museli pomocí vyklopení otevřít, takže vám nic neunikne. Rychlým tažením prstem můžete snadno procházet zprávy a oznámení či získat snadný přístup k aplikacím. Pokud potřebujete napsat rychlou odpověď, použijte klávesnici vestavěnou ve vnějším displeji nebo nahrajte zprávu pomocí hlasu. Na malém displeji lze také pohodlně ovládat hudbu nebo si vyhledat trasu pomocí Google Maps.

 

Motorola Razr 5G

 

Fotografie bez kompromisů i neomezená galerie

Zachyťte ostřejší a jasnější fotografie pomocí hlavního 48 MPx fotoaparátu, který využívá technologie OIS a Quad Pixel na pořizování čtyřnásobně lepší světelné citlivosti. I když je Razr 5G uzavřený, využívá nejpokročilejší přední fotoaparát na světě, což vám umožní fotit si selfie téměř stejně, jako by to dělal profesionální fotograf. K dispozici vám jsou také funkce jako je noční vidění, režim portrét, inteligentní kompozice, zvýrazněná barva či stabilizace videa. Zajímavou vychytávkou pro všechny, které neustále trápí plné úložiště je i neomezené úložiště fotek od Googlu, které se automaticky zálohuje a lze jej spravovat z jakéhokoliv zařízení.

 

Rychlost nabírá nový rozměr

S neuvěřitelnou rychlostí sítě 5G zvládnete udělat víc, než jste si kdy mysleli. Stáhněte si své oblíbené televizní pořady za pár sekund, streamujte prakticky bez ukládání do mezipaměti a videochaty budou natolik rychlé, že si budete připadat, jako byste byli ve stejné místnosti. S procesorem Qualcomm® Snapdragon ™ 765g získáte nezastavitelný výkon a ohromná 8 GB paměť RAM zajišťuje plynulý běh aplikací. Užijte si 256 GB místa pro fotografie, hudbu, filmy a hry a už nikdy nebudete muset přemýšlet nad tím, zda máte dostatek úložiště.

 

Motorola Razr 5G

 

Sám sobě pánem

Model Motorola Razr 5G byl navržen především s ohledem na vás. „Moje uživatelské prostředí“ zaručuje, aby telefon vypadal a choval se přesně tak, jak chcete. Přístup k balíčku aplikací od společnosti Google a čistší verze OS Android znamená, že získáte řešení přímo na míru, které vám ušetří mnoho času i starostí. Baterie telefonu má navíc výdrž 24 hodin a pokud ji budete nabíjet pomocí nabíječky TurboPower, bude vám stačit pár minut a smartphone bude opět na pár hodin k dispozici. Zní to jako sen? Otestujte jej sami.