Partnerství a texting, jak oboje úspěšně spojit?

 

Domluvte se na objemu

Pokud svůj digitální detox berete vážně, rozhodněte se pro krátké výměny, které mohou být synonymem jakéhosi smalltalku. Taková konverzace muže být přesto velmi přínosná. Zaručuje jistotu a v některých případech muže odbavit i emotivně zabarvené zprávy. 

Vyberte si platformu

Je důležité, abyste své nejosobnější konverzace odbavovali v prostředí, které je bezpečné a pro oba pohodlné. Pokud proto máte například na WhatsAppu rozjetou některou z pracovních konverzací, zvažte zda přes ní sdílet i své intimní zážitky s partnerem. Zkuste se také s protějškem otevřeně zamyslet nad tím, jaké platformě věří on. Pro oba partnery by mělo být rozhraní dané aplikace sympatické a spojené s příjemnými výměnami a ne střetovými situacemi. 

Otevřete se

Očividná rada - vyplatí se připomínat. V tomto konkrétním případě se vyplatí si s partnerem sednout a vysvětlit si navzájem rozdílnosti v denním režimu. Nezodpovězená zpráva může mít nepříznivý vliv. Tempo vaší konverzaci se tak může proměnit ze stagnujícího na přirozeně plynoucí.

Objekt (sexuálního) zájmu: Ženská prsa

elle.cz

Rozmyslete si sdělení

V informačním vakuu nechcete druhé zasytit sdělením, které nemá žádnou přidanou hodnotu, i když je to milá zpráva. Strukturujte proto zprávy tak, abyste vždy přinesli něco, co vaši konverzaci obohatí nebo pozvedne. Pokuste se být k sobě upřímní ohledně své výměny textu. 

Slaďte se

Ať už píšete dlouhé odstavce, nebo jen krátké odpovědi, je to v pořádku, pokud jste sladění. Není nic horšího než přijmout jednoslovnou odpověď na celé litanie. Samozřejmě, že tohle je domácí úkol pro obě strany, ale mějte na paměti, ze i vy určujete, jakým směrem se konverzace ubírají. Využijte síly vlastní osobnosti. 

Protřiďte si priority

Snažte se partnerovy zprávy odbavit jako první tak, abyste se nedostali do situace, z níž bude jeden z vás zklamán. Nastavte si proto na protějšek prioritu. Můžete si jej označit speciálním tónem, ať máte o jeho zprávách přehled. Zároveň se ale oprostěte od stresu, takové řešení má spíš pomoci než být bičem.

Zavolejte si

I když je to oldschool. Nicméně telefonický hovor může být někdy ten nejlepší tah. Když osoba, která vás zajímá, slyší váš hlas a vy slyšíte její, můžete přesněji detekovat tón, náladu a získat i spolehlivější informace, které textové zprávy nedoručí.

Co o konceptu soudobé lásky prozrazují reality shows?

elle.cz