Nejstylovější boty pro každou nevěstu (a nejen pro ní)

Plánování svatby je jeden velký stres. Nebudeme si nic nalhávat, ale v záplavě povinností, rozhodnutí a termínů, jsou vaše boty asi to poslední, na co myslíte. Přesto jsou velice důležitou součástí každého svatebního dne. A někdy dokonce rozhodující… Žádná nevěsta si totiž svatbu příliš neužije, pokud ji bude muset strávit v nepohodlné obuvi.

Jak vybrat ty pravé svatební střevíčky?

Svatební šaty jsou číslo jedna

Rozhodujícím kritériem hledání vašich svatebních střevíčků musí být vaše šaty. Jsou dlouhé až na zem? Nebo naopak končí u kotníků? Jdou zdobené nebo minimalisticky jednoduché? Ať už zvolíte obuv takzvaně „na efekt” nebo hledáte něco jednoduchého, vybírejte boty, ve kterých vydržíte celý den. Ideální variantou jsou v tomto případě boty se širšími podpatky, které jsou stabilní a pohodlné. 

Zvažte lokaci

Bude se svatba odehrávat na trávě nebo třeba na písčité pláži? Zapomeňte na jehlové podpatky! Jediné, čeho tím docílíte bude, že je budete neustále vyndavat zapíchnuté ze země. Pokud vás čeká přejít třeba jen kousek po travnaté ploše naučte se chodit po špičkách. 

Neupínejte se na bílou

Boty jsou skvělým doplňkem, díky kterým můžete doladit celou barevnou výzdobu svatby. Zlatá, stříbrná, lila, modrá, růžová… Módní trendy jsou vám letos víc než nakloněny. Vsadit můžete na hadí vzor, výrazné šněrování, štrasové řetízky nebo metalické odstíny.

Trénujte

Zapomeňte na romantickou představu, kdy ve svatební den vybalíte boty z krabice a poprvé si je obujete. Tohle se děje opravdu jen ve filmech! Každá nevěsta vám potvrdí, že cítit se pohodlně v botech znamená, naučit se v nich chodit. Ve svatební den není nic horšího než nemotorná chůze, vrklavé kotníky a neschopnost tance. 

20 párů svatebních bot, ze kterých si vybere každá nevěsta (a nejen ona):
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)