Šaty s nabíranými rukávy jsou nutností letošního léta

Objem dělá dojem! Nové heslo módních návrhářů vtrhlo na přehlídková mola i do virtuálních prezentací nových kolekcí jako lavina. Letní sezóna je připravena na výrazné siluety, pestré barvy a objem. Důkazem vám budou módní přehlídky značek Carolina Herrera,Alexander McQueen nebo Marc Jacobs. 

Tento trend našel svoje kořeny v minulosti a inspiroval se třeba outfity božské Joan Collins, kterou si bez šatů s výraznými rameny v seriálu Dynastie dokáže představit jen málokdo. Nový střih je ale o poznání éteričtější a propracovanější. Úzká silueta šatů spolu s nabíráním kolem ramen definuje nejnovější trend pro léto roku 2020. 

 

Marc Jacobs

Marc Jacobs spring summer 2020

 

„Nabírané rukávy jsou skvělým způsobem, jak si pohrát s tvarem a siluetou každé postavy,” dodává módní návrhářka Rejina Pyo. Z materiálů se drží na výslunní jemné hedvábí, ale o pořádný objem se vám postará třeba i latex nebo len. Tak jak tak hlavním posláním módních návrhářů bylo vytvořit Popelku 21. století. Ženu s názorem a skrytou silou. 

TOP 10 šatů s nabíranými rukávy, které si zamilujete:
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)