5 módních kousků, které se nehodí do kanceláře

 

Pracujete na místě, kde musíte dodržovat určitý dress code? Nebo v kanceláři, kde sice nejsou stanovena přísná pravidla oblékání, ale jakmile se trochu odvážete, provází vás na každém kroku nesouhlasné pohledy kolegů?

Tomu se dá předejít. Stačí, když si sestavíte krátký seznam věcí, které vás samotnou na pracovních schůzkách pohoršují či nechtěně přitahují pozornost ve chvílích, kdy by se všichni kolegové měli soustředit spíše na důležité pracovní úkoly. Pokud patříte, co se módy týče, mezi velmi benevolentní lidi, máme pro vás několik tipů, které by vám mohli pomoci tento seznam sestavit.

Pak už je stačí, abyste si ho každé ráno během vymýšlení outfitu promítla v hlavě a skvělý look do kanceláře je na světě!

 

1.       Crop topy, tílka & odhalené podprsenky

 

2.       Trička a šaty s průstřihy či odhalenými rameny

 

3.       Sandálky bez podpatku s otevřenou špičkou a pantofle

 

4.       Mini sukně a šortky

 

5.       Transparentní látky

Úvodní fotografie je použita z ELLE (duben 2020)

foto: Eliška Skystyling: Lenka Kermesmodelka: Barbora B. (Elite model), vlasy a make-up: Michaela Ohemová (YSL), produkce: Lenka Hegerová (Day-Night Production), asistent fotografky: Ondřej Rychnavskýasistentka stylistky: Šárka Štursovátext a kreativní supervize: Mariya Patrovská

issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)