5 podzimních tipů na boty, které si kupte už teď

Nečekejte na první podzimní dny a investujte do nových trendů už dnes. Nejenže vás čeká větší výběr v obchodech, ale navíc se zařadíte mezi slavné modelky, blogerky a trendsetterky, které první módní trendy vynáší jako první.

Tady je pět velkých trendů nadcházející sezony podzim a zima 2019:

MARTENSKY

Respektive boty s hrubší podrážkou, na šněrování nebo na zip. Skvěle vypadají k romantickým šatům, přesně jako je obula Caroline Daur. Ale perfektně padnou i k džínám nebo třeba koženým šortkám. 

boty
cara

PÁSKOVÉ SANDÁLY

Nosili se na jaře a nosit se nepřestanou ani na podzim. Trend jednoduchých linií a sandálků na úzkém jehlovém podpatku baví všechny světové blogerky včetně nás. Stačí se podívat třeba na Instagram Evangelie Smyrniotaki alias @styleheroine, která je prakticky nesundává z nohy.

insta trend
cara

KOZAČKY SE ZVÍŘECÍM VZOREM

Je to až neuvěřitelné, ale tento druh obuvi se hodí prakticky ke všemu. Nosit ho můžete se saténovými sukněmi, kůží i deninem. Zvlášť doporučujeme vyzkoušet nový „starý“ trend – džíny zastrčené do kozaček. 

insta trend
cara

ŠIROKÉ KOZAČKY

Zapomeňte na boty, jež vám budou kopírovat štíhlá stehna. Módní návrháři nám letos dopřejí luxus širokých střihů ve stylu 70. let. Krémové kozačky navíc budou skvěle vypadat k šatům, sukním nebo džínám. 

insta trend
cara

BÍLÉ LODIČKY

Forever and ever kousek vašeho šatníku, který užijete napříč sezonami. Dobře vypadá s úzkými nohavicemi po vzoru Christine Centenera, ale užijete ho i k džínám, pouzdrovým sukním nebo šatům. 

insta trend

EBC promo