REKLAMA

5 značek plavek, o nichž se bude v létě hodně mluvit

REKLAMA

Plavková sezona je sice v Česku ještě v nedohlednu, ale my už teď podle Instagramu víme, jaké značky plavek budou trendy nejen mezi světovými blogerkami. Neuškodí udělat si přehled v jejich populárních střizích, barvách i materiálech na léto už dnes, a mít tak předstih, jakmile přijdou první slunečné dny.

FISH SWIM

Hledáte-li značku plavek, která je „guilt-free”, pak rozhodně zabruste na stránky plavek Fish Swim. Mezi jejich fanoušky patří třeba topmodelka Elsa Hosk nebo světová influencerka Negin Mirsalehi. Všechny jejich modely jsou šité v Itálii a jako materiál používají recyklované rybářské sítě.

CARA

TEA YOU

Sportovní, a přesto opravdu sexy! Tak by se dala charakterizovat kanadská značka plavek Tea You. A v jejich portfoliu nenajdete jen trendy kousky inspirované 80. a 90. lety, ale třeba i cool mikiny nebo tepláky. 

CARA

CULT GAIA

Možná si tuto značku spojujete spíš s doplňky, jako jsou třeba kabelky. Nově značka Cult Gaia představila také kolekci plavek a už teď je nad slunce jasné, že se jejich linie zařadí mezi „Insta Friendly” u všech světových blogerek.

CARA

ANEMONE

Letošní kolekce plavek eco-friendly značky z Los Angeles se inspirovala Kate Moss a devadesátkami. My ji milujeme pro její minimalistický styl a retro nádech – perfektní pro dovolenou na jachtě kdekoli na světě.

CARA

TRIANGL

Podle heals „Summer Never Ends” představila úspěšná značka plavek novou kolekci, která doslova zbořila svět Instagramu. Tentokrát vychází ze sexy 90. let a nechybí v ní vše od vysokých střihů kalhotech, sportovních podprsenek, jednodílných sexy plavek a mnohé další. Vše korunováno výraznými barvami a retro střihy. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA