REKLAMA

Balmain Army v Praze

REKLAMA

Světový influenceři, nejvyhledávanější české a slovenské modelky, módní smetánka… Kdo chyběl na akci v Sovových mlýnech, jako by snad ani nebyl. Pražský concept store Pařížská 17 tam představil exkluzivní módní show značky Balmain. Kolekce vznikla pod vedením mladého módního návrháře Oliviera Rousteinga a nechyběly jí výrazná ramena, kovové detaily, denim, kůže a hodně odhalené kůže. 

Sovovy mlýny přivítaly show proslulého francouzského módního domu Balmain.

Vrcholem večera pak bylo představení části haute couture kolekce, která se v České republice objevila poprvé. Před pařížskou přehlídkou Oliver Rousteing vysvětlil, že tato kolekce by měla být mostem mezi minulým a současným směřováním značky Balmain, již založil v roce 1945 známý francouzský módní návrhář Pierre Balmain a v jejím čele stál až do své smrti v roce 1982. „Jistě, módní dům Balmain je známý především svou odvážností, sex-appealem a elegancí. Tato přehlídka je o tom, vrátit Balmain zpět do francouzské elegance. Všechno, co uvidíte, se bude zdát, že je vzato z nápadů pana Balmaina,“ řekl návrhář.

Kolekce vycházela z koncepce rozkvétajících květin a přicházejícího jara, ať už v podobě tylových vějířků, perel, batikovaných látek a krystalů.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA