REKLAMA
REKLAMA

Co se nám líbí? Nová kampaň Bottega Veneta!

Jedná se totiž o nedefinovatelnou a pomíjivou veličinu, jež je ale často chápána jako luxusní komodita. Výsledkem je paradoxně nadčasová série fotografií, která poukazuje na osobitost a řemeslné dědictví značky Bottega Veneta a důležitost těchto hodnot v současné módě. 

Autorem kampaně je britský fotograf Tyrone Lebon, jehož bezprostřední styl připomíná filmové vypravěčství – Lebonovu tvorbu ostatně ovlivnily filmy italských neorealistů a prostředky, jimiž tito režiséři zachycovali život. Každá z fotografií pro Bottega Veneta odhaluje osobnost zobrazených aktérů, kteří ztělesňují jednotlivé aspekty vize Daniela Lee pro tuto značku.

V hlavních rolích se na fotografiích představují muži a ženy různého věku a původu a společně tvoří novou rodinu. Italská duše Bottega Veneta je zde přenesena do globálního měřítka. Lebon na snímcích také zkoumá blízký vztah mezi kůží – materiálem pro značku tak typickým – a tělem každé z postav.

Fotografie byly pořízeny během několika dní na ostrově Ischia kousek od Neapole a stejně jako tato oblast vyzařují životem, svobodou a sebejistotou. Móda je na snímcích zjednodušena na svou podstatu tak, aby vynikly základní elementy tvarosloví Bottega Veneta, ať už se jedná o oblečení z jemného úpletu, trenchcoaty nebo doplňky z proplétané kůže intrecciato. Tyto kousky jsou na fotografiích vyobrazeny jako přirozená součást života protagonistů, čímž podtrhují ducha značky Bottega Veneta.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA