REKLAMA
REKLAMA

Exkluzivně z Paříže: Na slavnostním otevření butiku Dior

Na třech patrech tu najdete vše, co značka Dior nabízí. A ještě mnohem víc. Už z dálky jste poznali, že se na samém vršku slavného bulváru Champs-Élysées něco významného děje. Stovky lidí, hudba i světelné efekty jako vstupní brána do nového paláce značky Dior.

Patra plná pokladů, módních novinek, doplňků, pánské i dámské kolekce a dokonce i Dior Maison. Butikem se prolíná ikonické točité schodiště, na stěnách jsou vystaveny bílé siluety střihů. Přízemí je věnováno především kabelkám, jedna část je vyhrazena pouze botám. Zadní část patří parfémům, dekorativní kosmetice a bižuterii. První patro ovládla pánská kolekci, ve druhém najdete dámskou. Unikátní jsou v butiku služby personifikace. Můžete si tu nechat navrhnout vlastní jméno na kultovní Dior Book Tote Bag, vlastní výšivku nebo digitální razítko. Možností personalizace je mnoho a lze je provést přímo na místě.

Zážitky Kamily Písaříkové:

Nový Dior butik je opravdu nádherný. Vše je perfektně nasvícené a vystavené tak, že procházíte prostorem s pocitem, že potřebujete a chcete opravdu všechno! Na party nechyběla DJka, která mixovala skvělé songy, pánové ve stylových zástěrách s výšivkou Dior roznášeli šampaňské. Atmosféra byla skvělá, uvolněná, mnoho hostů rovnou nakoupilo. Na slavnostním otevření byly i světové celebrity, nechyběly Karlie Kloss, Bianca Jagger, herečka Natalia Dyer s samozřejmě i kreativní ředitelka Dioru Maria Grazia Chiuri. Odcházela jsem v naprosto povznesené náladě. Pokud se do Paříže chystáte, návštěvu tohoto místa si rozhodně dejte na váš must-have list.

DIOR BOUTIQUE CHAMPS-ÉLYSÉES 127, AVENUE DES CHAMPS-ÉLYSÉES

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA