Jak nosit monogram Louis Vuitton podle světových blogerek

Zábavné, ikonické, univerzálně nositelné: doplňky pro sezonu jaro a léto 2020 si pohrávají s různými kombinacemi mnoha verzí legendárního vzoru Monogram. A kdo jiný by je měl odprezentovat než přítelkyně módního domu Louis Vuitton: německá blogerka Marie Von Behren, kalifornská návrhářka Devon Carlson, stylistka a módní blogerka Aleali May a influencerka Aimee Song. Krásky se sešly v pařížském studiu a z nové kolekce vybraly svoje oblíbené kousky s tradičním monogramem. Vzniklo tak video a fotografie, jež otevírají fantazii pro různé umělecké inspirace a způsoby, jak nosit tradiční doplňky, jako jsou šátky, brýle nebo náramky. 

V kolekci najdeme přehršel prvků a motivů charakteristických pro značku Louis Vuitton. Vzory na mnoha kouscích si pohrávají s kultovním motivem Monogram. Vzor LV Circle známý z kabelky Dauphine odkazuje na tradici a know-how značky v oblasti výroby koženého zboží.  Vzor Monogram Confidential (na bandeau nebo hedvábném šátku) je kompozicí řetězů, spon a malých visacích zámků na pozadí Monogramu. 

Ikonický romantický vzor Tree of Louis, který najdeme na šátku nebo hedvábném kapesníčku, zobrazuje historii značky Louis Vuitton formou stromu Monogram rozkvetlého legendárními kabelkami, botami a doplňky, jež formovaly styl značky od jejího založení v roce 1854.

V kolekci jsou patrné také další pop-artové a umělecké inspirace – například na bandeau ABC. Každé písmeno z názvu značky se zde objevuje jako totemické zvíře nebo postava: L jako leopard, symbol moci; V jako Vivienne, maskot rodinné značky atd.

Louis Vuitton

Kontrastní kombinace vzorů, tvarů a materiálů dává každému kusu jedinečnou přitažlivost. Náramek Party Palm Springs z telecí kůže s miniaturní verzí batohu Louis Vuitton dokonale doplní hedvábné bandeau, které lze nosit na paži hned vedle náramku. Vhodnou kombinací jsou i dva další doplňky: pásek Tie the Knot nebo pouzdro na smartphone Louise.

Kolekci završují sluneční brýle pilotky, které dostaly pro tuto sezonu skla Monogram, a nechybí ani stylová bižuterie v trendech této sezony. 

Nanogram je varianta klasického vzoru Monogram určená pro náramky, náušnice a bižuterii do vlasů: sada LV Planet, inspirovaná módní přehlídkou pro sezonu podzim/zima 2019, obsahuje geometrické náušnice – dva spojené malé glóby se vzorem LV Circle.

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA