Online přehlídka nové kolekce Chanel vás vezme na Capri

Koronavirus ochromil módní průmysl nejen v době karantény, kdy většina obchodů byla zavřená, ale i dnes. Naplánované akce se odkládají nebo ruší, většina týdnů módy zatím nemá přesný termín konání a módní návrháři se soustředí na online prezentace. Přesně jako ikonický francouzský dům Chanel! 

„Show se měla konat na Capri, ale už začátkem roku nám bylo jasné, že nepůjde realizovat,” vysvětluje Virginie Viard, kreativní ředitelka módního domu. „Celou kolekci jsem ale navrhovala právě s myšlenkou na nádhernou Itálii, vůni eukalyptu, pastelové odstíny, nekonečné západy slunce a legendární image hereček šedesátých let, které na italské riviéře trávily svoje léto. Proto bylo jasné, že prezentaci nemůžeme přesouvat nikam jinam. A tak jsme na Capri pozvali všechny hosty alespoň virtuálně a vytvořili jsme ho v našem pařížském ateliéru.”

 

Chanel Cruise 2021

 

Nástupkyně Karla Lagerfelda představila kolekci Balade en Méditerranée a ve svém pařížském ateliéru vytvořila dokonalou iluzi pláže, retro lehátek a stylových deštníků. 

CHANEL CRUISE 2021

Na jaké kabelky se budeme moci začátkem podzimu těšit? 

Nová kolekce se objeví v buticích po celém světě v listopadu, ale už teď je jasné, že většina kabelek se zařadí mezi bestsellery. Kromě kolekce oblečení, o které se dočtete víc v článku Chanel Cruise 2021: nová kolekce vás vezme na cestu po středozemním moři, se pozornost módního světa zaměřila právě na kabelky. Nové sezóně budou vévodit měkké siluety, dramatické kombinace černé a bílé, ale i pastelové barvy jako je pudrově růžová nebo malinová. Kromě kůže Virginie vrací do hry i flitry, tvíd a semiš. 

Zaměřeno na detail: nejnovější kolekce Chanel Cruise 2021
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)