REKLAMA

Hot trend: pečetní prsteny

Půjčujete si rády manželovu košili? Nebo oblíbenou kšiltovku vaší drahé polovičky? Co tentokrát nakouknout do jeho šperkovnice? Třeba tam nějaký poklad objevíte. Pečetní prsten je pro mnoho mužů symbolem. A vám bude rozhodně slušet také!

Už jak název napovídá pečetní prsteny sloužily od nepaměti k pečetění listin a jejich funkcí bylo jakési ověření podpisu. Později si na ně šlechtická smetánka začala přidávat své erby a prsteny se dědily z generace na generaci. Z pánských šatníku nezmizely dodnes. Najdete je v kolekcích nejslavnějších šperkařských domů od Tiffany & Co., Cartier až po Bulgari. 

 

Hot trend: pečetní prsteny
Info ikona

 

Vítejte v pánském klubu

A právě nejen tito vyhlášení šperkaři se rozhodli v nových kolekcích inspirovat tímto ikonickým pánským šperkem a přinést do ženských šperkovnic trošku té maskulinní elegance. Ale stejně jako u nápadných kousků oblečení, i tady platí „méně je více”. Pokud nosíte snubní nebo zásnubní prsten, vyberte si takový, který k nim bude pocitově ladit. Nemusíte se držet jen jednoho druhu kovu a s chutí míchejte stříbro, žluté, bílé nebo růžové zlato dohromady. Pečetní prsteny mohou být minimalistické i přehnaně zdobené. Nejvhodnějšími prsty, na které si tento druh prstenu vybrat, jsou malíček nebo ukazováček. Pokud na nich stále máte volné místo, tady jsou naše tipy na nejstylovější novinky.

ELLE
Info ikona

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA