Nejkrásnější filmové svatební šaty. Kdo je oblékl?

Staňte se hrdinkou vlastní romance. Proč se pro svůj velký den neinspirovat oblíbenými filmovými postavami a neprožít svoji love story podle nich? Vybrali jsme pro vás nejkrásnější nevěsty filmového plátna. Ať už totiž letos plánujete svatbu nebo ne, prohlížení svatebních šatů baví každou z nás.

 

 

Jaké byly nezapomenutelné filmové svatební šaty?

Někdy stačí říct jen název filmu a okamžitě vám v mysli naskočí obrázek oblečení jeho hlavních hrdinů. Proto v našem výběru rozhodně nesmí chybět ikonické šaty Vivienne Westwood, které oblékla Sarah Jessica Parker alias Carrie Bradshaw ve filmu Sex ve městě, minimalistická image Keiry Knightley jako Julie ve filmu Láska nebeská, ale i nezapomenutelné šaty inspirované devadesátými léty, které oblékla jako nevěsta Julie Roberts ve filmu Nevěsta na útěku. Milovnice nesmrtelné elegance a kostýmů Huberta de Givenchy zase ocení okouzlující Audrey Hepburn ve filmu Funny Face.

Vzhled slavných hereček ve filmech se svatební tématikou vám může pomoci prohloubit si svoje znalosti módní historie. Věděli jste například, že o nádherné šaty Kristen Stewart se ve filmu Twilight: Rozbřesk postarala legendární módní návrhářka Carolina Herrera? Kate Hudson a Anne Hathaway zase pro film Válka nevěst exkluzivně oblékla Vera Wang,královna svatební módy. Máte toho pro vás ale mnohem více…

Která nevěsta je vaše favoritka? Podívejte se do naší galerie:
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)