Kabelka, která pobláznila svět Instagramu!

Pokud existuje kabelka, která se může letos v létě pyšnit jasným módním statusem, pak je to The Pouch. Nová perla italského módního domu Bottega Veneta vzala Instagram útokem a těžko najdete světového influencera, který by ji ještě neměl ve své výbavě. Zapomeňte na 2.55 nebo Birkin. Bottega Veneta The Pouch se stává novou It Bags.

Za jejím vznikem stojí nový kreativní ředitel značky Bottega Veneta Daniel Lee. Design vychází z archivu této značky, ale v jeho podání dostal svěží upgrade vycházející z minimalistických tvarů a diskrétního luxusu značky. 

Jako důkaz její popularity můžeme například uvést naši oblíbenou topmodelku a herečku Rosie Huntington-Whiteley, jež kabelku vlastní přinejmenším ve dvou barvách a dodnes na svém Instagramu zveřejnila již 8 (!!!!) fotografií outfitů s touto kabelkou. A rozhodně není jediná. Svoji sbírku denně předvádí na sociálních sítích nejzvučnější blogerská jména jako je Chiara Ferragni, Aimee Song nebo Xenia Adonts. 

Jak se vám líbí? Pokud ano, vězte, že na její koupi budete potřebovat skoro 3000 eur. Kabelka je ovšem ve většině butiků totálně vyprodaná a dokonce na ni vznikají čekací listy. 

EBC promo