Louis Vuitton představuje batiku a nekonečné snění o létě

Batikování patří mezi hity letošního jara a léta. Následovat tuto boho techniku se rozhodl i francouzský módní dům Louis Vuitton. Nová kolekce LV Escale našla inspiraci v nekonečných západech a východech slunce, které tento znovuobjevený trend barev představuje. 

Tři barevné harmonie se skládají do letošního letního šatníku: gradace sytých odstínů modré a indiga, tradiční barvy šibori, pastelová paleta s blankytnou modří a odstíny jemných písků, a také variace teplé růžové a červené, jež prozrazuje inspiraci tradiční folklórní batikou za pomoci výtažků z červené řepy a mařiny barvířské. 

Tato tři výrazná barevná témata se objevují napříč celou kolekcí na ready-to-wear oblečení, například na bomberu se vzorem Monogram nebo na jednodílných plavkách, letošním nezbytném kousku – pantoflíčkách bez podpatku a sandálech s vázačkou kolem kotníku, ale i na hodinkách. Klobouky a velké šátky skýtají dokonalou ochranu před letním vánkem. 

Louis Vuitton

Rozumí se samo sebou, že kožené doplňky – včetně kabelek Neverfull, Keepall, Speedy a Néo Noé – mají v této batikované kolekci, jejímž poznávacím znamením je svěží a snadno kombinovatelný styl, výsostné postavení. Ikonické kabelky zdobí motiv, jako kdyby se vlny přelévaly přes písek na pláži.

Jedna z hvězd kolekce, kabelka Onthego, se chlubí exkluzivní výšivkou letních dovolenkových destinací z celého světa, mezi nimiž nechybí Mykonos, Capri, Forte dei Marmi, Okinawa, Rio de Janeiro, Havaj, Maui, Phuket a řada dalších. Nabízí se celkem 25 míst, takže si vyberte svoji nejoblíbenější destinaci a noste ji nablízku celé léto. 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA