Mikolas Josef se zúčastnil přehlídky Dsquared2

Vítěz Evropa 2 Music Chart s nepřehlédnutelným letním siglem „Free” a disco-funkovou hymnou „Abu Dhabi”, reprezentant Eurovision Song Contest 2018 a cover star posledního čísla magazínu ELLE Men, zpěvák, producent a multiinstrumentalista Mikolas Josef (24) nasedl na letadlo a na pozvání společnosti Luxury Brand Management odletěl do mekky módního průmyslu, italského Milána, aby se zúčastnil přehlídky své oblíbené značky Dsquared2. 

Sám přiznává, že se značkou ho spojuje kreativita, nevšednost a nadšení, jež jsou společným jmenovatelem obou módních tvůrců a zakladatelů, úspěšných bratrů Deana a Dana. Módní show oslavila jejich výročí 25 let od založení značky a nenechala si jí ujít většina milánské smetánky a světových módních influencerů. Do prvních řad tak zasedli Chiara a Valentina Ferragniovy, Barbara Palvin, Guido Milani, Jon Kortajarena a mnozí další. 

Mikolas Josef se zúčastnil v Miláně přehlídky Dsquared2

Podívejte se na Instagram @elleczech, který včera ovládl Mikolas Josef, a naši followers tak mohli „usednout” do první řady spolu s ním. 

Kdo další si show Dsquared2 nenechal ujít? Podívejte se do naší galerie: