SOS, volá dystopický svět Sportmax

Svět Sportmax uchovává zbytky své flóry uměle ve sklenících, které jí poskytují potřebnou oporu. Kolekce byla představena v naprosté tmě, kterou prosvítalo umělé osvětlení napodobující chladný sluneční svit. Odráží nestálou povahu změn. Evokuje budoucnost zakotvenou mezi přírodním a umělým, vědou a uměním. V této aseptické povaze ožívá bílá ve všech svých odstínech a provedeních, oživená kyselými a jemnými odstíny umělých květin. Strukturované a polstrované materiály střídají různé stupně lesklého saténu, PVC a čirou průhlednost.

Mohlo by se vám líbit

Gucci Spring Summer 2024: Jeden malý debut a mnoho velkých emocí

Jeden milánský debut čekal mladého, leč nemálo zkušeného nového kreativního ředitele domu Gucci. Sabato de Sarno stál před nelehkým úkolem a pod drobnohledem vedení i insiderů. A módní davy se nemohou shodnout, zda obstál. Jedno je jisté: Sarno nemá na růžích a ustláno neměl svou vlastní cestu si teprve ještě musí vyšlapat. Za svou zbraň volí emoce a slibuje, že se do Gucci zas zamilujete.
elle.cz

Futuristický utilitarismus potkává japonskou estetiku

Kontrola versus chaos. Materiálno kontra abstrakce. Čistota a kontrast. Rovnováha protikladů nachází rezonanci v japonské estetice. Přísnost geometrických siluet se střetává s asymetrií vyskytující se v přírodě a s až klinickou přesností a propracovaností připomínající couture. Futuristická poetika založená na přijetí pomíjivosti a nedokonalosti rozehrává videohru, jejíž pravidla musíte stanovit vy, jinak hrozí, že ovládne ona vás. Vy si vybíráte, kterou hrdinkou budete. Japonskou gejšou z dávné minulosti, nebo futuristickou bytostí z doby stovky světelných let vzdálené?

Sportmax Spring Summer 2024

Zdroj: Autorský článek