REKLAMA

Futuristický folklór v podání Isabel Marant

REKLAMA

Jaká je budoucnost módy? Podle Isabel Marant bude o protipólu krásy a ošklivosti. V její nové kolekci se snoubí postapokalyptické prostředí s pozitivně laděnými outfity. Romantika květovaných vzorů je sražená koženými prvky. Nádherné modely dynamicky proplouvají brutalistní, rozpadající se budovou. Kráčí sebevědomě s jasným cílem vpřed, zářivě a bez úzkosti. Bude i naše budoucnost taková? 

Isabel se novou kolekcí snaží odpovědět na otázku: Jak by střihy z 80. let vypadaly v roce 2030? Objemná ramena se zachovala, silueta se však zúžila. Jednotlivé modely působí tak, že byly ušité na míru. Žádné příliš volné kalhoty nebo šaty, ale přesně padnoucí looky. Hlavní barevnou roli hraje sytě růžová, modrá, krémová, tyrkysová a černá. Květované vzory jsou doplněny o výšivky a třpytivé detaily značí, jak moc se toužíme obléknout do párty outfitů.

Kovbojské kozačky a kabelky s třásněmi, spolu s výraznými pásky a koženými kalhotami dodávají folklórním vzorům a výšivkám na ležérnosti. Isabel vytvořila vysoce nositelnou kolekci, která nepřichází s ničím extra inovativním, dodává nám však naději v lepší zítřky. Posuďte sami.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA