Co-ord set: outfit, ve kterém proplujete létem s lehkostí

Módní dilema vyřešeno

Co-ord set, jak už jeho název naznačuje, je souprava topu a kalhot, které jsou vyrobeny ze stejného materiálu, mají identickou barvu nebo vzor, nosí se společně a vytváří dokonale koordinovaný vzhled. V poslední době si co-ord sety získaly obrovskou oblibu a staly se miláčkem žen a může se jednat o top a sukni, top a dlouhé kalhoty nebo vestu či sako a kalhoty nebo dokonce top a šortky. Tento nápad není v módě žádnou novinkou, ale v posledních měsících je opravdu z čeho vybírat. Obchody nabízí tolik různých barevných kombinací a potisků, že si vybere každý s jakýmkoli vkusem. Popularitu tohoto dvoudílného módního bangeru můžeme přičíst všem výhodám, které nabízí. edevším za nás řeší věčné módní dilema, co si obléct za top k těmto kalhotám a jestli se tyto kalhoty zase hodí k tomuto topu. Díky tomu, že byl stvořen, aby byl nošen dohromady, nás nenutí k namáhavým stylingovým rozhodnutím. Zároveň ale umožňuje horní i spodní díl volně kombinovat, když dostaneme chuť na nový outfit.

Mohlo by se vám líbit

5 druhů kalhot, které musíte mít ve skříni. A džíny to nejsou!

Džíny jsou hvězdou našich šatníků, ale někdy je potřeba sáhnout po něčem formálnějším. Přestože společenské kalhoty často vnímáme jako nudné, aktuální střihy a kombinace ukazují, že můžou být stylové a pohodlné. Jaké společenské kalhoty nesmí chybět ve vašem šatníku a jak je kombinovat s různými outfity?
elle.cz

Na doma i na party

Co-ord sety jsou ideálním outfitem na letní měsíce. Díky tomu, že jsou většinou vyrobené z lehkých prodyšných materiálů, jako je hedvábí, kepr nebo len, nám v teplých dnech zajistí pohodlí. Můžeme je nosit do kanceláře, do rozpálených městských ulic a svléknout je nebudeme chtít ani na dovolené, kde nám dodají přesně ten ideální poměr mezi elegancí a prázdninovou uvolněností. Co-ord sety jsou nepřekonatelné i jako oblečení na domácí lenošení a nebo ve své zdobnější verzi jako společenské outfity na večírky.

Mohlo by se vám líbit

Pyžamo ve dne? Zajisté, vítejte v klubu spáčů!

Rozmohl se nám tu takový módní nešvar. A totiž ten, že i ty největší módní ikony a nejosobitější ženy rovnou z postele vydávají se v pyžamu do ulic. Už se nás drží několik sezón. A my stále nemáme dost...
elle.cz

Milosrdné k tvarům

Last but not least – svými střihy a materiály, které jsou většinou měkké a splývavé, jsou co-ord sety vhodné pro všechny typy křivek. Neobepínají, nezvýrazňují, neškrtí. Naopak, nechají vás volně dýchat a cítit se příjemně. Co na tom, že třeba nejste právě na své ideální váze. Věřte, že v letním co-ord setu se všechny nepříjemné pocity a pochybnosti ohledně vašich ne-zcela-dokonalých křivek rozplynou. Dvoudílný set zkombinujte s teniskami, balerínami nebo sandály na platformě, zkrátka přesně s tím, na co se ten den cítíte. A vychutnejte si, jak skvěle vypadáte, zatímco si užíváte i pocit pohodlí.

Co-ord set shopping inspirace:

Zdroj: ELLE.com/nl, Chaisingcait.com, Glamly.com