Kalhoty? Ne, díky. Letos v létě nosíme boxerky

Dilema vyřešeno

Patříte mezi ženy, které často stojí před volbou, jestli si obléknout něco, co vypadá skvěle, nebo spíše něco, co je pohodlné? Pak vás nadchne trend šortek vypadajících jako pánské spodní prádlo. Spojují totiž obojí. Jsou tak komfortní, že nebudete vědět, že je máte. A zároveň ve správné módní kombinaci vytvoří vážně trendový look. Jedná se samozřejmě o kousek, který si neobléknete kamarádce na svatbu, synovci na křtiny ani do práce. Ale pro pohodové letní dny, kdy vás nesvazuje žádný formální dresscode, snad nenajdete lepší kousek.

Mohlo by se vám líbit

Zamilujte si baleríny, nejlepší obuv, ve které protančit léto 2024

Pěkné, pohodlné, praktické. Více než tato tři P v létě nepotřebujete a to vše v sobě ballet flats spojují. Ještě potřebujete argumenty k tomu, abyste balerínám věnovali svou pozornost? Máte je mít.
elle.cz

Díky za lekci, Carrie

Boxerky rozhodně nejsou žádnou módní novinkou. Jejich popularita odstartovala v 80. letech, kdy se objevily v reklamě Levi’s. Tento nový, uvolněný typ spodního prádla přinesl pánům pohodlí a mnohem víc cool vzhled, díky čemuž boxerky na dlouhou dobu nadobro převálcovaly staré dobré slipy. Vzpomeňme si i na Carrie Bradshaw, která nám už dávno ukázala, že pánské oblečení zapomenuté u nás doma se dá lehce proměnit v náš vlastní stylový outfit. A totéž platí i pro jeho spodní prádlo.

Mohlo by se vám líbit

Sukně roku 2024? Spřátelte se s midi, sukní pro všechny teploty

Slunce, déšť a vítr ve stejný týden nebo dokonce den. Červen pokračuje ve svém meteorologickém šílenství a udržet si při neustálých výkyvech počasí styl je pořádná módní výzva. Odpovědí na ni je midi sukně.
elle.cz

S košilí i s podprsenkou

Outfity s boxer shorts představují cool streetwear smíchaný s nenuceným sexy lookem. A myslíme tím sexy úplně jiným způsobem, než křečovité oblékání co nejodhalenějších outfitů. Vypadají skvěle s crop topy i s košilemi, a to jak ve zkrácené, tak v klasické délce. Ty odvážnější si k nim můžou vzít podprsenkový top a přes něj přehodit rozepnutou košili. Chybu neuděláte ani ve sladěném pyžamovém setu. Vysoko vytažené ponožky s teniskami, ale i s lodičkami dodají boxerkám další rozměr. Teď už chybí jediné – pořídit si je. Abyste nemusela pokoutně krást spodní prádlo partnerovi, v galerii najdete několik tipů na boxer shorts, které budou jen a jen vaše.

Boxer shorts pouze pro vás:

Zdroj: ELLE.com, Purewow.com, Fashionista.com