I vy se můžete obléknout jako Meghan, Kate či Diana

Princezna Catherine 

Kate od svých studentských let prošla obrovskou módní evolucí. Z nevycválané disco divy se stala ikona elegance, která důstojně reprezentuje královskou rodinu. I když má v šatníku desítky luxusních outfitů, snaží se o udržitelnost a některé obléká opakovaně, a to i v rozmezí několika let. Její styl totiž díky elegantnímu a nadčasovému ladění příliš nepodléhá změnám módních trendů. Většinou ji vidíme v elegantních kostýmech, ale neváhá obléknout ani džíny, polo tričko a nazout tenisky nebo koňské boty. V letošním roce vzbudily největší obdiv a snahu o zkopírování stylu její panenkovské růžové šaty značky Beulah London, zelené šaty od Roland Mouret, které princezna Kate vynesla na letošním finále Wimbledonu, z civilnějších modelů pak béžový úpletový komplet Sezane nebo šedivé kalhoty s pukem, bílá košile a pletená šedivá vesta se stojáčkem. Podívejte se, kde tyto nebo jim podobné modely koupíte za ceny, které nezruinují vaše konta.

Módní inspirace podle princezny Kate:

Vévodkyně Meghan

Meghan byla vždy ta odvážnější z královských manželek. Jejím modelům, ačkoli striktně podléhaly královskému protokolu, nikdy nechyběl drajv, tolik typický pro Meghaninu osobnost. Ať si o životních krocích bývalé členky nejvýše postavených královských kruhů myslíme cokoli, jedno jí upřít nejde – cokoli si oblékne, to jí sluší. Od ležérních outfitů s džínami, přes elegantnější kostýmy po honosné večerní róby, vše dokáže vynést s nenuceností sobě vlastní a zkombinovat tak, že vždy perfektně ladí. Známá je také tím, že nosí dohromady designerské kousky za stovky dolarů spolu s těmi, které běžně koupíte v módních řetězcích. Ty, pokud jsou jen trochu cenově dostupné, bývají po Meghaniných vystoupeních na veřejnosti ihned vyprodané. Podívejte se, které outfity můžete od Meghan okopírovat i se zcela nekrálovským budgetem.

Outfity podle vévodkyně Meghan:

Princezna Diana

Mnohé modely, které nosila Diana, vstoupily do módní historie. Kdo by zapomněl na její slavné černé revenge dress nebo model sestávající z mikiny Virgin Atlantic a meruňkových legín, ve kterých zamířila kdysi do posilovny? Díky bohu se estetika 90. let opět vrátila a my můžeme vzkřísit módní hity, které princezna kdysi nosila. Od pořízení některých z nich do vašeho šatníku jste pouhé kliknutí daleko.

Ve stylu Lady Diany:
Mohlo by se vám líbit

Bad Girls královských rodin a skandály, které otřásly monarchiemi

Každá rodina má svou černou ovci, která jde proti dobrým zvyklostem a stereotypům. Tento fenomén se nevyhýbá ani rodinám s modrou krví. Vzhledem k tomu, jaká je jim ale věnována pozornost, mají všechny rebelie mnohem větší následky. Zvláště, když jsou jejich původcem ženy, od kterých se svéhlavost a vzpoury příliš neočekávají. Které dámy s korunkou se v minulosti postaraly o skandály a pozdvižení?
elle.cz

Zdroj: Katemiddletonstyle.org, Getty Images