Jak na hvězdný styl podle Meghan Markle

Uvolněné, sexy, nápadité, inspirativní, ženskost oslavující i všeříkající. Takové jsou outfity Meghan Markle, která už není svazována pravidly a příkazy. Volnost spolu s Harrym vpustili nejen do svých životů, ale i do svých šatníku. Nyní máte možnost inspirovat se i vy ženou, jíž se nechal, do té doby nezkrotný princ Harry unést. A spolu s ním i miliony fashion lovers po celém světě.

Jak nyní vypadají outfity Meghan? Inspirujte se stylem ženy, která vyměnila královský palác za rodinný dům a život s privilegii za "obyčejný" svět, kde hraje hlavní roli rodina, kterou s Harrym založila.

Street style by Meghan Markle

Jednoduchost a elegance

Pokud se chcete vydat stejnou cestou jako Meghan Markle, máme pro vás pár drobných doporučení. Meghan si nepotrpí na přílišné výstřednosti. Ještě aby ano. Wow a cool kousky jsou sice dechberoucí na první pohled, mnohdy ale pouze na ten první. Těžko si na sebe vezmete několikrát po sobě flitrované šaty, které jsou zářivější než letní noční obloha. Méně je více a v tomhle případě to platí dvojnásob.

Simply kousky naopak můžete vynést několikrát za sebou a pokaždé vypadají tak, jako byste je na sobě měla poprvé. Chce to trénink, ale tenhle vás bude bavit. Věřte nám.

Nude líčení je klíčem k dokonalosti. Krásně upravené vlasy, dokonalá pokožka a perfektní make up nikdy nevyjde z módy. Zapomeňte na všechny beauty výstřelky a držte se toho, co vám funguje a v čem se cítíte nejlépe.

Pokud si chcete budovat svůj osobitý styl, je potřeba myslet dopředu. Ano, i my velmi snadno podlehneme fashion trendům. Je ale důležité, aby váš šatník stál na pevných a kvalitních základech. Když je budete mít, není od věci si čas od času nějakou tu výstřednsot pro zpestření pořídit. Platí zde však pravidlo, že všeho s mírou – a vydělte ho dvakrát.

 

Zdroje: Wikipedia Commons, Elle.com