Let it sparkle! Třpytivé kousky, které nemůžou chybět ve vašem šatníku

Show time!

Kdo nemá nic třpytivého, jako by nebyl. Nabízí se klasika v podobě černých flitrů, přes barbiecore kombinaci růžové a kamínků, kousky ze síťoviny ozdobené krystaly, po pestrobarevné outfity se sporty nádechem, které jsou s flitry stylově zdánlivě neslučitelné. Výběr třpytivých outfitů a doplňků je letos opravdu nekonečný. Na své si přijdou milovníci all-glam looku i ti, kteří se raději drží při zdi a svému outfitu chtějí něčím třpytivým pouze dodat trochu náboje. Ti, kdo mají odvahu, se naopak vůbec nemusí ostýchat vyrazit odění do lesku a třpytu od hlavy k patě a nechat zářit svoje teatrální já, které touží po dávce zasloužené pozornosti.

Trend zimy 2023? Manšestr. A slušet bude každému věku i postavě

elle.cz

Potvrzeno návrháři 

I návrháři z celého světa počínaje Tomem Fordem, přes Fendi po Valentino a nebo například indické značky jako Manish Malhotra, Dash & Dot a Shehla Khan, vysílají světu jednotnou zprávu – třpytky a flitry vládnou a ještě dlouho budou. Bling blingmódu vyslal na mola v 60. letech Paco Rabanne a ve spolupráci s H&M svou cirkusovou estetiku oživuje letos v dostupnější variantě. Také Michael Kors ke 40. výročí značky oblékl Naomi Campbell, Helenu Christensen a další supermodelky do lesklých šatů a kabátů. Síťované a štrasové kousky značky Santa Brands, štrasové kabelky Alexandra Wanga a Prady, Miu Miu panties, sportovní střihy Toma Forda a barevné lodičky Mach & Mach s dvojitou mašlí jsou křiklavými must-haves tohoto trendu, který je momentálně neopomenutelný. Skutečně platí, že je k nepřehlédnutí!

Třpyt a lesk podle návrhářů:

Jak na třpyt ve vašem šatníku

Že netoužíte strhávat pozornost okolí? Tak vsaďte pouze na třpytivé akcenty. Monochromatický outfit povzneste výraznými štrasovými šperky. Troufnete-li si na víc, pořiďte si třpytivé boty nebo kabelku. A nebojte se, že investujete do věcí, které zůstanou po jedné party ležet v šatníku. Vzít si je můžete i na méně slavnostní příležitosti než je vánoční večírek nebo následná sezóna plesů. Příjemnou alternativou může být jednoduchá košile nebo rolák a k nim oblečená sukně z flitrů nebo pajetek. Budete nepřehlédnutelní, ale zároveň si zachováte určitou stylovou střízlivost. Pokud se ale rozhodnete odvázat a obléknete celotřpytivý outfit, pak uberte na doplňcích. Platit by také mělo, že byste si měli vybrat, zdali vynesete pajetky, flitry, třpytky nebo kamínky a pak dodržovat stylovou jednotnost a navzájem už je nekombinovat. Slaďte je naopak s jinými materiály – skvěle budou vypadat s čímkoliv, co s nimi bude v hravém kontrastu. Vsázíme na bavlněné košile i pletené svetry!

Třpytivé kousky, které si zaslouží vaši pozornost:

Zdroj: Elle.com, hello.com