Království za kalhotky! Pořídíte si také Miu Miu panties za 5600 eur?

Miu Miu, značka italské návrhářky a módní matriarchy Miuccii Prady, se pravidelně řadí na seznam nejvlivnějších značek módního světa. Jedna z nejostřeji sledovaných značek současnosti oživila balletcore a naučila nás milovat tenis, i když jsme jej nikdy dříve nehráli. Nyní se vrací s překvapivým módním kouskem, který si o naše srdce musí teprve zabojovat. Když před půl rokem v Paříži šla s kůží na trh a odhalila kalhotky, mysleli jsme, že tento trend zůstane na módních molech a nikdy z nich nesestoupí do ulic a všedních šatníků. Omyl. Ony kalhotky si nyní můžete pořídit i vy.

Dobrý den, kalhotky ven

Poté, co značka na svých webových stránkách uveřejnila cenu oněch kalhotek, se módní davy rozdělily na dva neslučitelné tábory. Zatímco srdce jedněch plesají a pukají při pomyšlení, že by kalhotky mohly vlastnit, druzí jsou proti. Módní gatekeepeři pokládají otázku, zda vlastnit takový kousek máme vůbec zapotřebí. Netrvalo dlouho a ozval se jeden z nejvlivnějších gatekeeperů a komentátorů módního světa, instagramový účet Diet Prada. „Dámy, chtěly byste flitrové kalhotky Miu Miu za 5 600 dolarů?“ Ptá se svých sledujících pod sérií snímků odhalujících butikovou cenu kalhotek a screenshoty komentářů některých komentátorů. Ty odkazují na jednoduchý fakt: majitel kalhotek si s nimi zažije krušné chvíle. Jen si představte mít na sobě kalhotky pokryté flitry!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jen si to noste, když se vám to líbí

Jistě, za takovou sumu se dá pořídit mnoho věcí. Pravděpodobně si vybavíte celou řadu kousků, které byste vlastnili raději než kalhotky s flitry. Ovšem cílem Miu Miu zřejmě není z kalhotek udělat bestseller – od toho jsou koneckonců v kolekci jiné módní artikly, jako kvalitní kabelky, důmyslné sukně nebo kitten heels střevíčky... Značka totiž těmito kalhotkami namířila šíp, který byl trefou do černého. Staly se virálními, je na nich něco pobuřujícího, co nám nedá spát. Zkrátka se o nich mluví – a jsem si toho plně vědoma ve chvíli, kdy přispívám do kolosu mediálních výstupů těmito řádky. Někdy je zkrátka jediným smyslem módního kousku rozpoutat diskuzi a způsobit pozdvižení. A tentokrát se to podařilo docela malému, nevinnému kousku oblečení, jako jsou kalhotky. Třeba možná brzy i ve vašem šatníku! Jen si je noste, pokud se vám líbí. O tom přece móda je.

Už zase jsou tu bokovky. Inspirujte se, jak trend v roce 2023 nosit

elle.cz

Zdroj: Autorský článek, Diet Prada