Lula Vintage FW '20: Trendy a inspirace, jak nosit vintage módu

Nakupovat i nosit vintage módu nemusí být pro každého snadné. Naštěstí na lokálním trhu vznikají projekty, které kouskům z druhé ruky dodávají punc kvality a jistotu, že nesáhnete vedle. Jedním takovým je vinohradský prostor Lula Vintage Prague, který se otevřel začátkem tohoto roku. Za konceptem butiku s pečlivě vybranými second-hand kousky stojí Lucie Kratochvílová, která si klade za cíl nabídnout alternativu k trendům, které nabízí fast fashion značky. Důkazem, že má její osvěta smysl, budiž spokojené a věrné zákaznice i poslední editorial, který předvádí vintage módu v líbivějším světle, než většina neudržitelných značek.

 

Oslava dědictví a tradice oděvní tvorby

Nová kolekce vzdává hold tradici evropské oděvní tvorby a oslavuje dědictví, jež se dochovalo v jedinečných vintage kouscích prověřených časem. Mezi materiály najdeme vlnu, hedvábí, kůži nebo kašmír. Selekce je noblesní, nadčasová, aktuální a skutečně udržitelná.

 

Lula Vintage Prague inspirace pro podzim/zimu 2020

modelka: Sara Antal | foto: Dominka Schmidt | styling: Lucie Kratochvílová a Kateřina Brzobohatá | make-up: Ester Sidibé

 

Další inspiraci hledejte na @lulavintageprague nebo navštivte Lula Vintage Prague na adrese Řipská 11, 130 00 Vinohrady.

 

Lula Vintage Prague