Odhalte svou podprsenku: Trend vykukujícího prádla ovládne léto 2023

Odhalte, co máte!

Časy se mění a s nimi i trendy. Někteří lidé stále vnímají spodní prádlo jako něco, co by dle bontonu zkrátka mělo zůstat zahaleno pod oblečením. Proč ale? Vykukující podprsenka, či korzet z pod oblečení může vypadat elegantně a ladně, aniž by musela být nutně celá zahalená. Uznávaná česká módní stylistka, která mimo jiné působila i v italském Miláně, Simona Pechalová, tento trend komentuje kladně. „Již od dávné historie byl tento styl trendy. Rozhodně to doporučuji, ať už formou podprsenky, nebo korzetu”, říká a dodává „vždy je vhodné dbát na eleganci a jednoduchost. Daný kousek, ať už podprsenka, nebo korzet, by měl vykukovat ladně a s naprostou elegancí a noblesou. Vulgární odhalení rozhodně není na místě”. Zároveň radí, kde vhodnou podprsenku či korzet sehat. „Krásné a stylové podprsenky lze sehnat jak u světových návrhářů, tak v obyčejných obchodech za dostupné ceny”.

Jak na stylový trend „vyčuhující” podprsenky?

Stylistka doporučuje střih vybírat především podle tvaru a šířky hrudníku. „Vše by mělo perfektně sedět. Ať se nestane, že při by při minimálním pohybu bylo odhaleno to, co člověk odhalit nechce. U výběru je dobré myslet na celkový tvar postavy. Pokud má člověk široká ramena, tento trend není moc vhodný, protože zbytečně tuto část těla ještě opticky zvýrazní”. Stylistka také uvádí některé tipy na to, jak tento trend nosit. „Za mě je skvělý bikini styl, krajka, nebo kombinace obojího. Trend krásně vynikne třeba pod sakem, košilí, nebo vestičkou”, říká Simona.

Mohlo by se vám líbit

Pyžamo ve dne? Zajisté, vítejte v klubu spáčů!

Rozmohl se nám tu takový módní nešvar. A totiž ten, že i ty největší módní ikony a nejosobitější ženy rovnou z postele vydávají se v pyžamu do ulic. Už se nás drží několik sezón. A my stále nemáme dost...
elle.cz

Módní ikony, které trendu propadly

Tento stylový trend je čím dál oblíbenější u velké škály módních ikon a světových celebrit. Na červený koberec v Cannes ho letos vynesla třeba oblíbená herečka Scarlett Johansson, která zazářila v růžovém modelu módního domu Prada. Ačkoliv někteří kritici označili model vzhledem k události jako kontroverzní, nutno podotknout, že v tomto případě byla vyčuhující podprsenka jako detail róby velmi zdobná a elegantní. Trend vykukující podprsenky je velmi oblíbeným také u mladé herečky Sydney Sweetney, která díky skvěle padnoucímu střihu perfektně zvýrazňuje své přednosti. Stále si však udržuje ladnost a eleganci.

Zdroje: Rozhovor se Simonou Pechalovou, Instagram.com, Wwd.com