REKLAMA

LV Shield: Přichází dosud nejluxusnější ochranná pomůcka na světě

REKLAMA

Stejně jako roušky také ochranné štíty se během současné koronavirové pandemie proměnily z utilitárních doplňků na stylové nezbytnosti. Ochranné pomůcky se staly přirozeností styku s širší společností a není tak divu, že začínáme hledat zajímavější varianty. Stejně na problematiku pohlíží také producenti, nevyjímaje těch, kteří se zaměřují na segment luxusní módy. Propady prodeje se tak snaží dohnat stylovými ochrannými pomůckami, které bezpochyby dokážou vzbudit minimálně stejnou pozornost jako ikonické modely kabelek.

Štít LV Shield patří mezi doplňky, které přirozeně nelze přehlédnout. Pružný řemínek s ikonickým vzorem Monogram pohodlně obepíná hlavu, černé metalické cvočky s vyrytým názvem značky, které připomínají ikonické prvky na legendárních zavazadlech Louis Vuitton, pak mají zajistit plynulé polohování štítu.

Fotochromatické a monogramem LV lemované hledí se automaticky zatmavuje a chrání tak tvář nositele kromě virů také před mírným slunečním zářením. Když se posune nahoru, štít vypadá jako klasická čepice s kšiltem, která chrání obličej shora. LV Shieldbude v prodeji od listopadu 2020 v síti obchodů Louis Vuitton po celém světě. Dosud pro něj však nebyla stanovena konkrétní cena. Klobouky a další pokrývky hlavy se cenově u francouzského domu pohybují běžně v rozmezí 700 až 800 amerických dolarů, nepřekvapí nás ovšem, pokud LV Shield přesáhne i tyto hranice. 

 

 LV Shield
Info ikona

 

Pokud je pro vás plastový kšilt za stovky dolarů čiré bláznoství, věřte, že své zákazníky si najde. V každém případě nezapomínejte chránit sebe i své okolí pomocí klasických a podstatně dostupnějších pomůcek.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA