Novou světovou kampaň Dolce & Gabbana nafotil Branislav Šimončík

Italský módní dům Dolce & Gabbana spolu s univerzitou Humanitas pracují na posílení vědeckého výzkumu vedoucímu k prospěchu globálního zdraví. Ke zpečetění jejich oddanosti pro tuto věc vznikla nová kampaň oslavující život a krásu Itálie, jejíž hlavní roli obsadila herečka Sofia Vergara a ikonická kabelka Devotion, jež právě tuto oddanost vyjadřuje. Část výtěžku z prodeje těchto kabelek bude věnována univerzitě Humanitas na podporu jejích globálních zdravotnických iniciativ. 

Módní návrhářské duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana k tomu dodává:

 

Naše životy i celý svět už nikdy nebudou stejné. Doufáme, že to celé povede ke znovuzrození, a chceme se podílet na tom, aby zejména budoucí generace mohla jednoho dne těžit z těchto vědeckých objevů.

 

„Značka Dolce & Gabbana byla v podpoře vědeckého výzkumu ohledně nového typu koronaviru proaktivní ještě dříve, než se jednalo o celosvětovou nouzovou situaci. Díky jejich daru spolupracuje náš specializovaný tým vedený profesorem Albertem Mantovanim z univerzity Humanitas s týmem virologů z univerzity Vita-Salute San Raffaele na výzkumném projektu věnujícímu se naší imunitní odpovědi na koronavir. Výzkum má za cíl vyřešit tento globální problém,“ dodává Roberto Cagliero, Director Fundraising of Humanitas. 

Snímky zachycené slovenským fotografem Branislavem Šimončíkem v italském Portofinu přenáší mysl i srdce na pláže Ligurské riviéry a oživují vzpomínku na slunečný letní den v Bel Paese. Sofia Vergara spočívá u zářivě modrého moře obklopeného svěžestí květin a vytváří živý obraz italské energie. 

„Sofia Vergara dokonale ztělesňuje ženu Dolce & Gabbana: krásnou, radostnou a ženskou. Snímky z nové kampaně jsou osvětleny jejím úsměvem a energií!“ říkají D&G.

Podívejte se na celou kampaň pro sezonu jaro a léto 2020 v naší galerii:
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)