Bottega Veneta podpoří vědecký výzkum

Značka podpoří stipendia napříč Benátskem, regionem Lazio a Kampánií, a přispěje tak k výzkumu pandemie, kterým se zabývají italští zdravotníci. 

Příspěvek ve výši 300 tisíc eur věnuje Bottega Veneta na dvouletý výzkum pro vědecké pracovníky pneumologie na Katedře kardiologie, hrudního onemocnění, cévních věd a veřejného zdraví Univerzity v Padově, na dvě  stipendia pro virologickou laboratoř Národního institutu pro infekční onemocnění Lazzaro Spallanzani v Římě a pro mikrobiologickou a virologickou laboratoř nemocnice Domenico Cotugno v Neapoli. 

„Naše země je velmi hrdá na vědce, kteří se neustále zabývají studiem nových léčebných metod a vakcín. Představují mimořádné hodnoty pro celé lidstvo. Z tohoto důvodu Bottega Veneta cítí povinnost podporovat ty, kteří jsou v první linii, a přispět k rozvoji výzkumu,“ uvedl Leo Rongone, generální ředitel firmy. 

 

 

„Uvědomujeme si, že podpora lékařů, kteří zachraňují životy ostatních, musí být v této době naší prioritou, včetně těch, kteří prostřednictvím vědeckého výzkumu neúnavně pracují na řešení ničivého dopadu onemocnění Covid-19 a jeho trvalých následků. Stipendii tak můžeme přispět k zajištění budoucnosti našeho zdraví a podpořit obdivuhodnou a odvážnou práci všech zdravotníků a vědců,“ dodal Daniel Lee, kreativní ředitel Bottega Veneta. 

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA