REKLAMA

Praha se chystá na exkluzivní módní show Balmain

REKLAMA

Kolekce vznikla pod kreativním vedením nebývale mladého ředitele módního domu Oliviera Rousteinga a nese v sobě prvky charakteristické pro módní dům Balmain, jehož zakladatel byl právem nazýván králem francouzské módy a jehož návrhy si postupně oblíbily ženy na celém světě. 

Vrcholem večera bude představení části haute couture kolekce značky Balmain pro tuto sezonu, což bude vůbec poprvé, kdy v tuzemsku představí věhlasný módní dům část produkce své vysoké krejčoviny. Modely z této kolekce se navrací k základům francouzské vysoké módy 80. let a jsou o to vzácnější, jelikož světlo světa spatřily až po celých šestnácti letech, poprvé od dob, kdy značku vedl Oscar de la Renta. 

Akce, kterou do Prahy exkluzivně přináší concept store Pařížská 17, bude probíhat v impozantních prostorách historické budovy Sovových mlýnů. Mezi hosty bude na 200 českých a slovenských klientek a klientů luxusní módy, nejvýznamnějších představitelů módního průmyslu u nás, celebrit s vytříbeným vkusem, modelek světové úrovně i fashion influencerů. 

Praha - módní show

Mezi slavné zahraniční osobnosti, které s oblibou nosí výtvory značky Balmain, mimo jiné patří Jennifer Lopez, Rihanna, Madonna, Gigi Hadid, Kim Kardashian a mnoho dalších. Kreace Balmain haute couture byly nedávno obdivovány i na nejvýznamnějším módním svátku světa – The Met Gala 2019. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA