REKLAMA
REKLAMA

Pro chladné letní dny: 4 svršky, které zahřejí a skvěle vypadají

Letošní léto je chladnější a deštivější, než jsme zvyklí. Špagetová ramínka odhalující ramena jsou proto často tabu. Díky tomu se však objevuje prostor pro rafinované kombinování topů či šatů se svršky, které nás zahřejí a dodají nám pocit komfortu.

Ať už jste letos propadli saténovým šatům, hedvábným košilím nebo crop topům, nevzdávejte se jich! Jen je během chladnějších dní doplňte o dokonale padnoucí vrstvu, která váš look neshodí, ale podtrhne.

Denimová bunda

Ať už máte v šatníku jakýkoliv odstín džínoviny, od bílé po černou, můžete tento kousek považovat za jeden z nejuniverzálnějších věcí vůbec. Snadno ho zkombinujete s mini šaty, midi i maxi sukní, jakmile se ochladí. Jen pozor vhodnou volbu délky bundy!

 

Lněné sako

Velmi sofistikovaná volba. Do skvěle padnoucího kousku je třeba investovat, avšak lepší materiál pro letní období najdete jen těžko. Lněné kousky jsou vzdušné a zahřejí. Kromě toho povýší každý váš look o několik levelů výše.

Vzdušný trenčkot

Máte kabát s knoflíky a páskem spojený s pochmurným podzimem? To je škoda. Stačí zvolit lehčí materiál a odvážnější barvu než camel odstín a dostanete skvělý kousek na léto. A to nejen pro éterické bytosti milující vlající módu.

Kožená bunda

Kdo by ji nemiloval. Motorkářské křiváky s výraznými pásky a zipy jsou ovšem nyní zastíněny minimalistickými koženými saky, které si dokonale rozumí i s něžnými letními šaty. A co je hlavní, na kombinaci hladkého saka a krajky nebo květinových vzorů nepotřebujete tolik odvahy.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA