Denimové šaty, jediný (nový) kousek, který letos na podzim potřebujete

Denim forever

Džínoviny se nemůžeme nabažit, je všude a z módy nikdy nevychází. Její nejlepší vlastností je to, že se dokáže přizpůsobit každému módnímu stylu, který zrovna trenduje. Úzké džíny, baggy džíny, cargo džíny, crop bundičky i oversized shakety, lehké a subtilní i podzimní dlouhé šaty, sukně všech délek a stylů, dokonce i kabelky nebo kozačky, to všechno dokáže denim pojmout. A díky za to, že ji nemusíme v žádném ročním období odložit. Letos je navíc denim v kurzu více než kdy jindy. Bella Hadid proslavila trend dvojitého denimu a kombinuje jeho různé odstíny v jednom outfitu. Letos na podzim není úniku: džínovina je a bude zkrátka všude.

Velký podzimní průvodce sneakers trendy

elle.cz

Minišaty na více způsobů

Máte oblíbené džínové minišaty a je vám líto, že je budete muset dát na následující měsíce stranou? Odložte smutek, minišaty nikoli. Oblékněte pod ně rolák nebo košili, natáhněte hrubé pletené podkolenky a kozačky nebo masivní loafery a máte skvělý podzimní outfit. Zkombinujete se snadno s čímkoli a nosit jemůžete každý den. Budete vypadatstylově, aniž byste se musela příliš snažit.

Košilové denim dress

Dokud nás bude provázet slunce, noste je samotné, třeba s team socks nebo podkolenkami a teniskami nebo mokasínami. Jakmile se ochladí, vezměte k nim kalhoty a nastylujte je jako oversized denimovou košili.

A-line šaty

Áčkové šaty působí hravým panenkovským dojmem. Pokud je doplníte párem vysokých kozaček, ať už motorkářských nebo na jehlových podpatcích, dostanete dokonalý outfit do kanceláře i na podzimní procházku městem.

How to style it: Minišaty

elle.cz

Šaty bez rukávů

S džínovými šaty bez rukávů se můžete stylingově vydat jakýmkoliv směrem. Můžete přes něj nosit sako nebo svetr nebo pod ně oblečte rolák či košili – nabízí spousty možností! Absence rukávů navíc znamená, že až nás na jaře počasí opět vezme na milost, máte okamžitě ve skříni skvělý jarní kousek.

Šaty s laclem

Nahoru tričko, košile, body, dolů farmářky nebo tenisky s ponožkami, V létě crop top a hrubé sandály. Tyhle šaty vás provedou celým rokem, aniž byste je musela ukládat k zimnímu spánku. Tuhle investici si s klidem omluvíte.

Maxi šaty

V případě, že se nebudete chtít vzdát ženské siluety, ale nebudete chtít dát ani šanci chladu, sáhněte po šatech s dlouhými rukávy v midi nebo maxi délce v těžší džínovině. Kdyby bylo opravdu sychravo, rafinovaně pod nimi ukryjete ještě jednu teplou vrstvu.

Denim dress inspirace:

Zdroj: ELLE.com, W Magazine