REKLAMA
REKLAMA

Seznamte se s Aminou Muaddi. Po jejích botech budete šílet!

Když se nějaká světová celebrita často objevuje ve skvělých šatech či botech, módní svět se dřív nebo později začne ptát… A proto nezůstalo dlouho tajemstvím, že Rihanna či Kendall Jenner chodí v botech s ikonickým geometrickým podpatkem. Co je to za značku? Kdo je navrhl? Jsme zvědaví! Pokud Christian Louboutin udělal z červených podrážek svoje ikonické logo, pak Amina Muaddi si pohrála s podpatkem a dnes po jejích botech šílí celý svět! 

Amina Muaddi je mladá, krásná a úspěšná. Když se podíváte na její osobní instagramový účet, zaplaví vás fotografie plné inspirace a mnoho, mnoho, mnoho známých osobností. Tato dáma je totiž v neustálém oblečení celebrit a jiných inspirativních lidí z módního světa. Často ji uvidíte ve spojení s návrhářským duem značky Attico nebo s Alexandrem Vauthierem, kterému pomohla s návrhy jeho kolekce obuvi. Její instagramový život zkrátka toužíte mít! Je napůl z Rumunska a Jordánska, vyrostla převážně v Itálii a v dnešní době se hodně pohybuje v Paříži. 

Amina Muaddi

Amina začala svou kariéru jako stylistka, ale vášeň k módě ji přivedla k navrhování bot a vyplatilo se jí to. Její první kolekce se vyprodala za jediný den a Instagram propadl jejím návrhům. Aby také ne, když její první zákaznicí byla Rihanna. Její osobní stylistka se totiž kamarádila s Aminou a právě ta ukázala slavné zpěvačce první prototyp bot s geometrickým podpatkem. 

O další slavné zakaznice pak Amina neměla nouzi. Její výrobky záhy obula Dua Lipa, Kylie Jenner i její sestra Kendall, Rosie Huntington-Whiteley nebo Gigi Hadid. Jak už to tak bývá, nejde o přehlédnutelné kousky. Nečekejte žádný minimalismus a jednoduchost. Návrhářka pracuje s barvami, latexem, peřím, plastem a výsledkem je obuv, které si všimnete už na dálku! 

Dnes její obuv koupíte na všech luxusních online platformách od Net-a-Porter až po Luisa Via Roma, ale nabízí je třeba i obchodní dům Harrods. Pro online obchod Browns dokonce navrhla exkluzivní kolekci, jež nabízí například velmi populární sandálky s peřím.

Já jsem si osobně oblíbila model Begum, který je bohužel velmi často zcela vyprodaný. Ale to už tak u populárních značek bývá. Často  platí, že čím hůře se něco shání, tím více roste poptávka. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA