SOUTĚŽ: Vyhrajte superlimitky tašek od Chatty!

Když letos v létě představila Anna Tušková a Radka Sirková svoji limitovanou kolekci tašek CHATTY EDIT. 2019001 v červené barvě, ani netušily jaké šílenství tím způsobí. My v ELLE jsme toho jasným důkazem. Do redakce nám dorazila jedna tato taška a v průběhu dne se každá "návštěva" naší redakce zajímala, jestli náhodou není volná. Samozřejmě nebyla! Milujeme ji!

Proto, když jsme se dnes dozvěděli, že návrhářské duo Chatty hodlá odtajnit další exkluzivní launch, rozhodli jsme se, že jím uděláme radost právě vám! A pokud první červená taška symbolizovala lásku, energii, moc, váseň a touhu. Tentokrát si designérky připravily superlimitku Edit. 2019002, tedy dvě varianty tašek - v temně tyrkysově modré a černé barvě. Tyrkysová barva pro mě symbolizuje hloubku a stabilitou, důvěru, loajalitu, moudrost, inteligenci a pravdu. Černá barva představuje moc, tajemstvím, sílu, autoritou a sofistikovanost. 

Obě tašky jsou vyrobené ze 100% bavlny, mají zpevněné dno a vnitřní kapsu. Druhá strana tašky nese label #chattyattitude, popisující nevyřčené módní pravdy. Tyto tašky, tak jako v minulé edici, jsou vyrobené pouze v sérii 50ti kusů a budou k dostání pouze v danný den.

chatty
chatty

Launch Edit. 2019002

Kdy: 29. 8. 2019 15.00 - 21.00

Kde: Gallerie Město Moře - Přístavní 7, 170 00 Praha 7

!!!POZOR SOUTĚŽ!!!

Vyhrajte 2 ks tašek - černou a modrou. Stačí se zúčastnit soutěže na našem FB - ZDE.

EBC promo