Móda z ulic pařížského fashion weeku: elegance až na prvním místě

Pokud hledáte inspiraci, nemusíte již pátrat dál. Právě jste ji našli. Během pařížského týdne módy se setkáte s nejoriginálnějšími módními projevy a vzdávání holdu návrhářům, jejichž přehlídky pravidelně navštěvují fashion nadšenci z celého světa. Pařížské ulice představují dokonalou směs toho, co bylo vidět na přehlídkových molech minulého fashion weeku a toho, co návštěvníci nachází ve svých nadčasových šatnících, které si budovali po dlouhá léta. Móda bezesporu hledá harmonii v protikladech, a toto spojení nových a starých prvků to jen potvrzuje.

Mohlo by se vám líbit

Trendy z Milána: Co se nosí v ulicích fashion weeku, budete nosit i vy

Všichni jsou tady a my jsme tu taky. Milánský fashion week je v plném proudu a my nahlédli nejen do dění na módních molech, ale i v ulicích. Zdejší street style je totiž velkou inspirací i pro váš šatník. Jaká je módní predikce z Milána?
elle.cz

Elegance až na prvním místě

Různé podoby stylu a vkusu mají v Paříži mnoho tváří. Stačí se podívat, co právě lidé nosí... Trendsetteři, módní redaktoři, nákupčí, slavné osobnosti a influenceři zkombinovali ten nejlepší mix všeho, co současná móda nabízí, a stali se tak nevyčerpatelným zdrojem inspirace pro ty z nás, kteří měli tu čest být součástí této události alespoň virtuálně. Přinesli nám poučnou módní lekci, která nás upozorňuje na několik klíčových trendů. Radí nám, abychom do svých šatníků zařadili kabáty z těch nejkvalitnějších materiálů a tvarovaná saka s širokými rameny. Také zdůrazňují význam módních doplňků a nabádají k tomu, abychom letos zainvestovali do kvalitních brýlí, které zaujmou okolí. Budeme se odhalovat, ale ve vší počestnosti. Vyzývají nás, abychom se odvážili experimentovat s módou, ale zároveň nám připomínají, že elegance v jakémkoliv provedení je stále jistotou úspěchu. Inspirují nás ke kombinaci kontrastů – kožené bundy máme nosit s lehkými romantickými šaty, džínové oděvy od hlavy až k patě spolu s jemnými doplňky. Něžnost v dokonalé symbióze s rebélií bude slušet každému!

Nejlepší street style z ulic pařížského fashion weeku

Zdroj: Autorský článek