Mercedes-Benz Prague Fashion Week: To nejlepší z ulic, den druhý

Druhého dne Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se představila návrhářka Vanda Janda a v duchu její estetiky se nesl i streetstyle návštěvníků. Vanda přehlídku pojala i jako oslavu svých narozenin, které slaví ve stejný den. Návštěvníkům prostřela přímo na runwayi dlouhý stůl a vážené hosty usadila kolem něj. Namísto gastronomického menu se servírovala její nejnovější kolekce. Vy se z ní sice nenajíte, ale pastva pro oči to rozhodně je. 

Mohlo by se vám líbit

Street style: Co se nosí v ulicích Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku?

V Praze odstartovala další edice Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Prostory historické Holešovické elektrárny se proměnily v místo konání prezentací toho nejnovějšího od českých návrhářů. To bylo doprovázeno i módní podívanou v podobě dress codu návštěvníků, kteří oblékli to nejlepší z vlastního šatníku i ateliérů lokálních designérů. Prohlédněte si proto nejzajímavější street style, který byl prvního dne fashion weeku k vidění...
elle.cz

Růžový dress code druhého večera

Dění na módní venue Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku můžete očima ELLE zhlédnout v samostatném reportu. Zaměřme se však na chvíli na chvíli na to, co bylo k vidění v ulicích. Historická Holešovická elektrárna se stala dějištěm módního klání módních nadšenců, kteří se oblékli do toho nejlepšího, co chtěli hledáčkům fotografů vystavit na odiv. Návštěvníci zvolili dress code odpovídající pozvánce a oblékli se jako divy. Dress code zněl jasně: Full-time Diva Glam. Creative black tie sestávala z módních kreací od dlouhých šatů – nejčastěji z dílny návrhářky, posetých korálky a hvězdami – po jednoduché projevy náklonnosti v podobě růžových detailů. Když jdete na Vandu, nosí se zkrátka růžová. Přinášíme vám to nejzajímavější, co objektivem zachytil fotograf Thomas Habr, který exkluzivně pro magazín ELLE zachytil módní trendy na ulicích.

Nejlepší streetstyle z ulic Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Zdroj: autorský článek