Nejlepší streetstyle z ulic pařížského haute couture weeku

Pařížský týden módy zpravidla není pouze přehlídkou nejnovějších trendů na přehlídkových molech, ale také procházkou ulicemi plnými originálních módních projevů a vkusných kombinací. Paříž nám připomíná, že bez ohledu na trendy je klíčem k úspěchu vždy přítomná elegance. Pařížský street style je proto neodolatelnou směsí elegance, rebelie a osobitého vkusu. Povzbuzuje nás k odvážnému experimentování s módou. Všestrannost pařížského street stylu spočívá v tom, že nabízí inspiraci pro každého. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete oblékat se elegantně nebo s lehkou rebelií, jedno je jisté – elegance nikdy neztrácí na své síle. A je jedno, jestli se inspirujete u Schiaparelli nebo u Diora. Je na vás, jak si tuto módní message do svého šatníku přeložíte.

Mohlo by se vám líbit

ŽIVĚ: Přijměte pozvání na show Dior Haute Couture Spring/Summer 2024

Umělecká ředitelka Maria Grazia Chiuri dnes v rámci právě probíhajícího pařížského haute couture fashion weeku představí kolekci Spring/Summer 2024 domu Dior. A my vám držíme vám místo v první řadě.
elle.cz

Jména, která znamenají úspěch

Ať se nám to líbí nebo ne, počet slavných tváří v předních řadách na show módní značky úzce souvisí s úspěchem kolekce jako takové. Přinejmenším to totiž zajistí mediální pokrytí a obdivné ovace z řad fanoušků. Značky to dobře vědí a ve jménu úspěchu konají. Díky tomu je street style o to rozmanitější, protože jsou to právě ony, kdo si zajistí, aby pozvaní byli vidět. Připomeňme si snad jen recept na úspěch podle módního domu Schiaparelli, namíchaný ze zvučných jmen jako jsou Hunter Schafer, Zendaya, Jennifer Lopez nebo Natalia Vodianova. Pokud máte připojení k internetu a alespoň jednu sociální síť, zřejmě jste včerejším snímkům z ulic neunikli.

Street style je tu pro všechny

Narozdíl od předních míst na přehlídkách haute couture části pařížského fashion weeku, street style je tu pro všechny. A tak můžeme pozorovat úchvatné kreace a vysoce elegantní módní projevy návštěvníků, kterými se ulice zaplnily. Pokud chcete i vy načerpat trochu inspirace, doporučíme vám jediné: po dočtení pokračujte v galerii. 

Street style z pařížského haute couture weeku

Zdroj: autorský článek